بهترین نژاد درخت گردو و نکاتی که باید در خرید نهال گردو بدانیم

بهترین نژاد درخت گردو و نکاتی که باید در خرید نهال گردو بدانیم

بهترین نژاد درخت گردو به انواع ارقام تجاری گردو گفته می شود که معمولاً برای احداث باغ گردو یا نهالستان گردو در هر منطقه باید آنها را تهیه کرد. طریقه کاشت نهال گردو با توجه به مساحت نهالستان و با رعایت یک الگوی صحیح کاشت انجام می گیرد. تمام این عوامل در کنار تامین سرمایه لازم برای نگهداری از نهال های گردو و تامین نیروی انسانی می تواند منجر به سود آوری یک نهالستان گردد. اگر به فکر احداث باغ گردو از طریق خرید بهترین درخت گردو هستید یا در مراحل آغازین راه اندازی نهالستان گردو قرار دارید، شاید اگر اطلاعات خود را درباره بهترین نژاد نهال گردو کامل کنید، برای شما مفیدتر باشد.

زمانی که در حال بررسی و ارزیابی بهترین نژاد نهال گردو هستیم با تمام جوانب این گیاه برخورد خواهیم کرد. به طور مثال، خصوصیات فیزیکی و ویژگی های زیستی درخت گردو بسیار اهمیت دارد. اینکه نهال های گردو باید در کدام منطقه آب و هوایی کاشته شوند؛ نیاز آبی نهال گردو چقدر است است یا ارقام تجاری گردو جزو کدام دسته قرار دارند، حائز اهمیت می باشد.

از طرف دیگر، شیوه ‌های صحیح کوددهی و نگهداری از نهال های گردو، مسئله ای است که نمی‌توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. فراموش نکنید برای احداث باغ گردو باید پیش‌بینی کنید که ممکن است بهترین نژاد درخت گردو هم به آفت یا بیماری‌های گیاهی دچار شود، بنابراین در کنار تمام این ملزومات باید متخصصان گیاه شناسی و گیاه پزشکی را هم در کنار خود داشته باشید.

 راهکارهای انتخاب و خرید بهترین نژاد درخت گردو

برای احداث باغ گردو نیاز دارید بهترین نژاد نهال گردو را خریداری کنید اما شاید تردید داشته باشید که کدام یک از نهال های گردو برای باغستان شما مناسب تر است. در ادامه این قسمت، نکات مهمی را اشاره خواهیم کرد که به شما کمک می کنند تا بهترین نهال گردو را از بازار خریداری کنید. همچنین برای بررسی روش تکثیر درخت گردو و انتخاب بهترین فصل نهال گردو هم قابل استفاده می باشند.

 برای خرید بهترین نژاد درخت گردو، نکات زیر حائز اهمیت هستند

 • برای خرید بهترین ارقام تجاری گردو ، از طریق یک مرکز نهالستان گردو، معتبر و با ضمانت بازگشت نهال ها اقدام کنید. معتبرترین نهالستان گردو، مجموعه پالیز گردو، بهترین گونه های گردو را برای احداث باغ گردو در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پرورش این گونه نهال ها در نهالستان با توجه به انواع نهال گردو می تواند یک یا چند سال پس از کاشت به بهره برداری برسد.
 • هنگام خرید بهترین نژاد درخت گردو در مورد نهال گردوی پیوندی، نهال گردوی محلی و … هم پرس و جو کنید. موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی نهالستان گردو مشخص می کند که کدام یک از ارقام گردو در این شرایط پایدارتر هستند. انواع نهال گردو در شرایط سردسیری و کوهستانی بهتر رشد می کنند. بنابراین کاشت نهال گردو دیرگل که در برابر سرمای بهاره، مقاوم تر است، در این شرایط پیشنهاد می‌شود. فراموش نکنید که برخی از نهال های گرو در برابر شرایط سرما، حساس هستند.
 • پرورش گردو به روش جدید، فوت و فن های خاص خود را دارد. برای این کار، پرورش گردو خوشه ای و نهال گردوی اصلاح شده یا پیوندی، بهترین گزینه است. هنگامی که می خواهید یک نهالستان پربازده را راه اندازی کنید، خرید نهال گردو اصلاح شده یا نهال گردوی پیوندی نیاز دارید. در این میان، نهال گردوی پیوندی پالیز ، بهترین نژاد درخت گردو محسوب می شود.
 • یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب و خرید بهترین نهال گردو در نظر گرفتن نیاز آبی نهال ها است. شما دقیقاً باید بدانید که شرایط کاشت نهال گردو چگونه است؟ در طول یک هفته به چه میزان آب نیاز دارد؟ شرایط خاک برای کاشت نهال ها چگونه باید باشد و از همه مهمتر، در هر یک هکتار نهالستان گردو، چقدر گردو از هر نهال یا درخت برداشت می شود؟ اگر تمام این موارد را تخمین بزنید می توانید بهترین نژاد نهال گردو را به سرعت انتخاب کنید.

بهترین نژاد درخت گردو به همراه ویژگی ها و مشخصات نهال ها

 راهکارهای انتخاب و خرید بهترین نژاد درخت گردو

راه اندازی نهالستان گردو و احداث باغ گردو در هر منطقه نیازمند تامین سرمایه اولیه و خرید تجهیزات و بهترین نهال گردو می باشد. در بازار خرید و فروش نهال گردو با گونه‌های مختلفی روبه‌رو هستیم. شاید عبارت های متفاوتی از اسامی نهال های گردو بشنوید. هر کدام به یکی از ارقام گردو تجاری اشاره دارند که مشخصات آنها متفاوت است. در این قسمت از مطلب با بهترین نژاد درخت گردو برای پرورش در باغ گردو آشنا می شوید.

1- نهال گردو کانادایی پالیز

بهترین گردو در ایران که حاصل تجربه چندین ساله نهالستان پالیز گردو با عنوان گردو پالیز مشهور است و تجاری ترین گردو در ایران می باشد.

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین انواع نهال گردو در ایران، نهال گردو کانادایی پالیز است. این نهال ها بومی آمریکای شمالی هستند و جزو نهال گردو دیرگل محسوب می‌ شوند. نهال گردو کانادایی پالیز در برابر سرما مقاومت بسیار خوبی دارد و میوه گردو پالیز درشت بوده و اندازه هر میوه ۱۳ گرم هس که هر ۷۷ گردو، یک کیلو گردو می باشد.

به همه بیمار ها و آفات مقاوت عالی دارد.

در اولین سال، شروع به محصول دهی میکند و پنجمین سال به حالت اقتصادی میرسد.

برای مناطقی که مشکل کم آبی دارن میتونن از این گونه درخت گردو استفاده کنند.

این گردو رو در اندازه ۶*۶ کاشت میکنیم و برای هر هکتار ۲۸۰ اصله میتونیم کشت کنیم.

از هر درخت گردو پالیز میتونیم در سال ۵ ام، ۴۰ کیلو گردوی خشک با پوست چوبی برداشت کنید.

اندازه درخت کوتاه و حداکثر تا ۴ متر می تونه رشد داشته باشد و ۵ متر نیز پهنای درخت هست.

اگر نهالستان گردوی شما در مناطق سردسیر و کوهستانی قرار دارد، خرید نهال گردو کانادایی پالیز را به شما پیشنهاد می دهیم. این نهال گردو جزو نهال گردوی اصلاح شده محسوب می شود و فقط و فقط در نهالستان پالیز گردو تولید و توزیع میشه و به اسم مهندس سعید قاسمی ثبت شده است.

2- نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه

یکی دیگر از انواع درخت گردو با خصوصیات منحصر به فرد و بازدهی مناسب، نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه است. نیاز سرمایی نهال گردو اسرائیلی خوشه ای پاکوتاه نسبتاً بالا بوده و در مناطق سردسیری و معتدل به خوبی رشد می کند. گردوهای تولید شده از این نهال گردو، مغذی و خوشمزه است. اگر نهالستان گردو در منطقه‌ای وجود دارد که احتمال سرمازدگی نهال های گردو وجود دارد، پیشنهاد می کنیم نهال گردو اسرائیلی پاکوتاه را خریداری کنید. این نهال های اصلاح شده در برابر یخ زدگی مقاوم هستند. عملکرد نهال گردو اسرائیلی خوشه ای در یک هکتار قابل توجه است و اگر می خواهید در کوتاهترین زمان به بازدهی بالاتری برسید، این نهال ها را به شما پیشنهاد می دهیم.

3- نهال گردو تویسرکان

یکی از بهترین نژاد درخت گردو ایرانی، گردوی تویسرکان است. همه ما کم و بیش با نهال گردو تویسرکان آشنایی داریم. این نهال ها بومی منطقه تویسرکان در همدان هستند و بهترین عملکرد را در یک هکتار ارائه می‌دهند. نهال گردو تویسرکان، قدرت رشد بالایی دارد و گردوهایی که تولید می‌کند از نظر رنگ، اندازه و طعم بسیار با کیفیت هستند. خرید و فروش نهال گردو تویسرکان برای مناطق نسبتاً سردسیر و کوهستانی با استقبال خوبی مواجه بوده است.

4- خرید نهال گردو پیوندی

به عنوان بهترین نژاد درخت گردو، انواع نهال گردو پیوندی یا نهال گردو اصلاح شده، بازار پرتقاضایی دارد. احداث باغ گردو در شرایط مختلف آب و هوایی با استفاده از نهال های گردو پیوندی امکان پذیر است. برخی از انواع نهال گردو پیوندی پس از یکسال از کاشت به بهره‌برداری می‌رسند و پس از ۵ یا ۶ سال می‌توان تولید انبوه را از آنها انتظار داشت. برخی دیگر از نهال های گردوی پیوندی نظیر گردوی پیوندی هارتلی باردهی فوق العاده بالایی دارند اما نسبت به آفت های گیاهی بسیار حساس هستند.

خرید نهال گردو پیوندی

یکی از پرطرفدارترین نهال گردوی پیوندی، نهال گردوی چندلر است. بهترین نژاد درخت گردو چندلر در میان تمام ارقام گردو تجاری شناخته شده است؛ علاوه بر اینکه رشد بسیار خوبی دارد می‌تواند جوانه ‌های جانبی بسیاری تولید کند و تقریباً تا ۹۰ درصد از جوانه‌ های جانبی هم گردو تولید می کنند. باغ گردو با بهترین نژاد درخت گردو و نهال های پیوندی می ‌تواند در مدت کوتاهی پرسود و پربازده باشد.

5- سایر بهترین نژاد درخت گردو

علاوه بر انواع نهال های گردو که در قسمت بالا معرفی کردیم، سایر نژادهای دیگر هم وجود دارند که جزو بهترین نژاد درخت گردو دسته ‌بندی می ‌شوند. نهال گردو پیوندی فرانکت، یکی از این ارقام گردو تجاری به شمار می ‌رود. نهال گردو فرانکت یک نهال فرانسوی است که جزو نهال گردو دیرگل محسوب می شود، باردهی متوسط دارد و پس از ۳ تا ۵ سال می ‌توانید گردوها را برداشت کنید.

بهترین نژاد درخت گردو، نهال گردو پیوندی فرنور می باشد. این نهال پیوندی، بومی کشور فرانسه است و جزو نهال های اصلاح شده محسوب می شود. نهال گردو فرنور برای احداث نهالستان و برای بهره ‌برداری در طولانی مدت، مناسب است.

سایر انواع نهال های گردو هستند که جزوه ارقام جدید محسوب می‌شوند و هر یک خصوصیات ژنوتیپی و فنوتیپی متفاوتی دارند.

به طور معمول، بهترین نژاد درخت گردو پیوندی معمولاً جوانه‌های جانبی تولید می‌کند که  از این جوانه‌ها یا جوانه های انتهایی باز هم گردو تولید می‌شود.

خرید بهترین نژاد درخت گردو از بهترین نهالستان کشوری

بهترین نژاد درخت گردو به همراه ویژگی ها و مشخصات نهال ها

خرید بهترین نژاد درخت گردو به صورت مستقیم از نهالستان با حذف واسطه های بازار مقرون به صرفه است. اگر مشتری خرید بهترین نهال گردو هستید حتماً از خود سوال کرده اید که قیمت نهال گردو چقدر است؟ پرفروش‌ترین نهال ‌ها کدام ارقام تجاری گردو هستند و یا اینکه انواع نهال های گردو پیوندی یا نهال گردو رقم جدید در چه زمانی یا چه فصلی باید کاشته شود؟ شاید هم به این فکر می‌کنید که میزان سوددهی نهال گردو چقدر است؟

پاسخ سوالات فوق کاملاً واضح و روشن است؛ به شرطی که برای خرید بهترین نژاد درخت گردو از نهالستان های معتبر اقدام کنید. برای انجام این کار می توانید به صورت حضوری با کارشناسان فروش در نهالستان گردو صحبت کنید. اگر نهالستان شما در شهرهای دیگر قرار دارد بهتر خواهد بود که به صورت مشاوره غیر حضوری اطلاعات خود را درباره شرایط احداث باغ گردو، محاسبه سود باغ گردو یا خرید بهترین نهال های گردو کامل کنید.

خرید اینترنتی نهال گردو از طریق وب‌سایت پالیز گردو فراهم شده است. اگر دقیقاً می دانید که کدام یک از نهال های گردو برای باغستان شما مناسب تر است، با مراجعه به بخش محصولات این مرکز، درخت گردوی مورد نظر را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید. کافی است پس از انتخاب محصولات مد نظر خود با کارشناسان نهالستان پالیز گردو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

کارآفرینی با احداث باغ گردو

خرید بهترین نژاد درخت گردو از نهالستان

علاوه بر اینکه با خرید بهترین نژاد درخت گردو می توان یک نهالستان را راه‌اندازی کرد و به سود آوری رسید در کنار آن می توان به این مسئله به آن یک طرح کارآفرینی هم نگاه کرد. چه بهتر آن‌که نهالستان گردو را با وسعت زیاد راه اندازی کنید و با خرید ارقام گردو تجاری، یک فرصت مناسب برای اشتغال زایی و گسترش کسب و کار در حوزه کشاورزی را ایجاد کنید. افراد زیادی با دانش تخصصی می‌ توانند در اداره نهالستان گردو به شما کمک کنند.

میزان باردهی انواع نهال گردو به نحوه نگهداری از نهال های گردو و رسیدگی به آنها  بستگی دارد. اگر نیروی کاری متخصص را برای آبیاری نهال گردو، کوددهی، بررسی آفت‌های و بیماریهای گیاهی استخدام کنید، سلامت بهترین نژاد درخت گردو تامین می شود و از طرف دیگر، اشتغال زایی هم انجام شده است.

اگر بهترین نهال های گردو را برای کاشت در نهالستان خریداری کنید، در مدت زمان کوتاه، نسبت به نژاد درخت گردو به سودآوری خواهید رسید.

درباره تمام این جزئیات، به علاوه طریقه نگهداری نهال گردو، چگونگی کاشت نهال گردو، محاسبه میزان برداشت گردو از هر درخت، نحوه تکثیر درخت گردو، قیمت خرید و فروش نهال ها و به طور کلی اطلاعات لازم درباره احداث باغ گردو می توانید از مجموعه تخصصی پالیز گردو راهنمایی و مشاوره دریافت کنید. این مجموعه با حذف واسطه های بازار، بهترین نژاد درخت گردو را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین خدمات پشتیبانی را برای نهال ها در نظر گرفته تا مطمئن شوید نهالستان شما به باردهی لازم می رسد.

بهترین و پر بازده ترین نهال گردو را در نهاستان پالیز (سعید قاسمی) سفارش دهید

همانطور که در این مقاله خواندید، انتخاب بهترین و پر بازده ترین درخت گردو بهترین انتخاب برای باغ گردو است. نهال های گردوی پربازده نقش بسیار مهمی برای توسعه و کارآفرینی در حوزه کشاورزی میباشد. انتخاب برترین و پربازده ترین نهال گردو  خیال شما را بابت توسعه باغ گردو راحت می‌کند. نهالستان پالیز با تولید باکیفیت‌ترین و برترین نهال های گردو ,نهال گردو خوشه ای,نهال گردو اسرائیلی,نهال گردو پیوندی,نهال گردو مرغوب,نهال گردوی خوشه ای,نهال گردو اصلاح شده,نهال گردو چندلر,نهال گردوی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید نهال گردو می‌توانید با شماره 09021832393 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

جهت راهنمایی جهت خرید بهترین نژاد نهال گردو و مشاوره خرید، کلیک کنید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۲.۶ از ۵
دیدگاه‌ها 50

*
*

  مهرزاد پاسخ

  باسلام.ممنون
  از راهنمایی شما
  لطفا آدرس و شماره تماس نهالستان پالیز رو به ایمیل زیر بفرستید

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   از بابت حسن توجه شما سپاسگزاریم.
   آدرس و اطلاعات تماس نهالستان در صفحه تماس با ما سایت موجود میباشد.
   همچینن اطلاعات تماس نهالستان پالیز در قالب ایمیل خدمتتان ارسال گردید.
   با تشکر

  حمیدشریعتمداری پاسخ

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون درخصوص درختان و نوع نهال همچنین دقت درنوع نگارش مقاله که بصورت عمومی و قابل درک برای اقشار مختلف مردم هستش واما درخصوص قیمت نهال بسته بنوع نهال میتوان قیمتی حدودی و برابر با محصول مثال یک درخت در سال گفت که با نرخ ارز و غیره خودبخود رشد خواهد داشت ..

   آرکاوب پاسخ

   با سلام
   با تشکر از فید بک مثبت شما ‌بسیار خرسندیم که مقاله موثمره ثمر واقع شده است.
   چشم نکته نظرات شما را حتما مد نظر خواهیم داشت.
   با سپاس

  سید محمد حسین خلردی پاسخ

  با ساام و عرض خسته نباشید !
  اطلاعات داده شده کاملا علمی و صادقانه بود .

   آرکاوب پاسخ

   با تشکر از شما که وقت و زمانتون را برای مطالعه این مقاله اختصاص دادین.
   امیدواریم با ارائه چنین نکاتی راهگشای شما عزیزان بوده باشیم.

  بهنام مرادیان پاسخ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای شمال کشور گیلان شهرستان تالش کدام نوع گردو را مناسب میدونید

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   گردو پالیز و گردو فرنور بهترین نوع گردو برای مناطق شمالی کشورمان میباشد. که برای هموطنان شمالی پیشنهاد میگردد.

  یوسف تیشه کنی پاسخ

  چه نوع نژادی ازنهال گردوخوبه

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   در کل نهال های
   گردو پالیز
   گردو چندلر
   گردو تویسرکان
   گردو اسرائیلی
   گردو پیوندی
   گردو خوشه ای پاکوتاه
   جزو برترین ها و پرفروش ترین ها میباشد.
   با سپاس

  یوسف تیشه کنی پاسخ

  خسته نباشیدبرای استان کرمانشاه چه نوع نهالی خوبه

   آرکاوب پاسخ

   با سلام
   باید آب و خاک مورد بررسی قرار گیرد بعد عرض کنیم چه نوع نهالی خوب جواب میده

  الهام پاسخ

  سلام با سپاس از مقاله ی مفیدتون
  ممکنه بفرمایید چه نوع گردویی برای دماوند و جابان و فیروزکوه که سردسیره مناسبه؟
  نژادی که هم عمره مفیده بالایی داشته باشه و هم باردهیش خوب باشه و مقاوم دربرابر سرما باشه

   آرکاوب پاسخ

   با سپاس از لطف شما
   برای منطقه مد نظر شما نهال های گردو فرنور و گردو ژنوتیپ پالیز هر دو دیرگل و مقاوم به سرماست و باردهی فوق العاده ای دارند پیشنهاد میگردد.

  مهرداد پاسخ

  سلام بهترین نهال گردو برای مناطق مرزی ارومیه کدومه
  یکی هم شما میتونید بگید مثلا این نهال ها در سن پنج سالگی چند کیلو میشه ازش برداشت کرد وسن مفیدشون چقدره

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   برای منطقه مرزی اورمیه گردو پالیز پیشنهاد میگردد.
   و در پنجمین سال میزان باردهی بین ۳۰ الی ۴۰ کیلو میباشد.

  جلال پاسخ

  با عرض سلام
  برای منطقه جلگه گیلان (فومن و صومعه سرا) چه نهال گردویی پیشنهاد می کنید. همچنین برای مناطق کوهستانی گیلان (منطقه دیلمان)

  سعید پاسخ

  سلام
  ببخشید گردو کانادایی پالیز از سال 5 تا آخر عمر درخت میزان باردهیش 40 کیلو در سال میباشد؟
  وچند روز یکبار آب میخواهد؟ممنون.

   آرکاوب پاسخ

   گردو پالیز هر سال میزان باردهی اش زیاده میشه یعنی در ۱۰ سالگی میزان باردهی تقریبا ۷۰ کلیو میباشد. و دو هفته یکبار نیاز به آب دارد.

  حفیظ لله پاسخ

  باسلام قیمت گردو چندلر وتویسرگان وپالیز را می فرمائید نمایندگی در شهرکرد دارید.اگر بخواهیم چه باید بکنیم.

   آرکاوب پاسخ

   سلام و عرض ادب
   برای تمام ایران ارسال داریم.
   جهت دریافت قیمت و کاتالوگ محصولات در واتس آپ با شماره های ذیل در ارتباط باشید.

   09021832393
   09331832393
   09371832393

   با تشکر

  احسان منوچهری پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  برای منطقه غرب اصفهان(نجف آباد) کدام نژاد را پیشنهاد می دهید؟

   آرکاوب پاسخ

   برای منطقه نجف آباد اصفهان
   گردو فرنور
   گردو پالیز
   پیشنهاد میگردد. بسیار ایده آل میباشند.

  جلال پاسخ

  با سلام و احترام
  بنده یک هکتار زمین در صومعه سرا دارم و تصمیم به احداث باغ گردو دارم. لطفاً راهنمایی بفرمایید چه نوع نهالی جواب میده و به چه تعداد؟

   آرکاوب پاسخ

   درود دوست عزیز
   لطفا با واحد های مشاوره در تماس باشید.
   09021832393
   09331832393
   09371832393

  عظیم عبدالهی پاسخ

  سلام
  من گیلان شهرستان فومن هستم
  لطفا راهنمایی کنید برای خرید محال گردو و میوه

   آرکاوب پاسخ

   سلام
   اطلاعات تماس شما برای واحد فروش ارجاع داده شد
   بزودی با شما در تماس خواهند بود.

  عادل جعفری پاسخ

  سلام و عرض ادب من قصد راه اندازی یک نهالستان کوچک به متراژ 500متری رو از در شهر مشهد دارم واقعا اطلاعات قرار داده شده در سایت نهالستان عالی بود حتما با مشاورین نهالستان هماهنگ میشم واتس آپ . ایمیل و اطلاعات تماس با نهالستان رو برام ایمیل یا واتس آپ بفرستید باتشکر

   آرکاوب پاسخ

   سلام و عرض ادب
   ابتدا بابت ابراز لطف شما صمیمانه سپاسگزاریم، امیدواریم این مقاله راهگشای مشکلات شما در انتخاب نهال گردو بوده باشه.
   جهت ارتباط نهالستان پالیز با شماره های ذیل در ارتباط باشید و یا اینکه از طریق فرم مشاوره اطلاعات تماستون رو ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.
   اطلاعات تماس :‌

   مدیریت : 09141832393

   مشاوره : 09331832393

   کارشناس: 09021832393

   کارشناس : 09371832393

  علی پاسخ

  با عرض سلام خدمت شما
  و با تشکر از کارشناس سایت و راهنمایی خوب شما
  چه نوع نهال گردویی برای منطقه برزک کاشان مفید است
  با تشکر از شما

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   برای منطقه برزک کاشان نهال های گردو چندلر و گردو پالیز پیشنهاد میگردد که در نوع خود بهترین بازدهی ها رو دارند.

  حاجی حسینی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  برای منطقه دماوند چه نوع گردویی مناسب هست

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   برای منطقه دماوند تهران بهترین نوع گردویی که پیشنهاد میگردد
   گردو پالیز گردو فرنور میباشند.

  حسین پاسخ

  با سلام برای منطقه خلخال چه نژاد گردو مناسبه هم دیر گلده و هم پربار باشه؟

  محسن حیدری پاسخ

  با سلام
  1- جهت روستایی در منطقه کوهستانی شهرستان میانه چه نوع نهال گردویی مناسب می باشد که باردهی خوبی داشته باشد و زود بازده نیز باشد
  2- در صورت نیاز به نهال آیا در ابتدای فصل بهار نهال گردو با گلدان دارید
  3- در صورت نیاز به بازدید از گلخانه آدرس اعلام شود

   آرکاوب پاسخ

   با سلام و عرض ادب
   1- برای شهرستان میانه که تقریبا از آب و هوایی سردی برخوردار هستند نهال های گردو فرنور و نهال گردو پالیز پیشنهاد میگردد و تا ۱۵ فروردین ماه میتوانید نهال ها را بکارید.
   2- کل نهال های ما ریشه لخت هست گلدانی نداریم
   3- بله - امکان بازید و خرید از نهالستان مقدور میباشد جهت دریافت آدرس به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.
   با تشکر

  سامان راد پاسخ

  سلام. جناب گردوهای مناسب برای منطقه بسیار سردسیر کدام مناسبتر است؟ ارتفاع بالای 2300. شهر سردسیر فریدونشهر و بوئین میاندشت اصفهان

   آرکاوب پاسخ

   با سلام
   برای شهرهای سردسیر ، همچنین فریدون شهر، بوئین میاندشت اصفهان نهال های گرو فرنور گردو پالیز پیشنهاد میگردند.

  مهدی نسایی پاسخ

  با سلام خدمت شما و همکاران محترمتان
  من حدود 3 هزار متر زمین دارم میخواستم گردو بکارم خواستم ببینم پیشنهاد شما چه نوع از مدل نهال گردو هست
  منطقه ما نهاوند استان همدان هست
  با تشکر
  چون معمولا تو منطقه ما اوایل بهار که میشه سرما بیشتر درختا بخصوص گردو ها رو میزنه
  باتشکر نسائی

   آرکاوب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام
   با توجه به سرمایی بودن منطقه شما، بهترین ارقام چندلر هستند و سپس فرنور که دیرگل هستند و مقاوم به سرما؛از سال دوم هم باردهیشون اغاز می شود و سالانه هر درخت بالغ آن در حدود۷۰ کیلو گردو باردهی دارد.

  علی پاسخ

  سلام دوست عزیز برای شهر بیجار (کردستان) چه نوع نهالی مناسب میباشد و همچنین تا کی وقت داریم بکاریم؟

   آرکاوب پاسخ

   سلام و درود بر شما
   با توجه به ارتفاع شهر بیجار، پیشنهاد ما نهال گردوی چندلر میباشد که هم به سرما توان خوبی داره هم مناسب گرمای معتدل هست.

  امید پاسخ

  سلام خسته نباشید من استان کردستانم شهرستان کامیاران ارتفاع ۱۳۰۰ از سطح دریا کدوم نوع نهال برای اینجا بهتره ؟

  ژیکو پاسخ

  سلام
  ممنون از راهنمایی خوبتون
  من یک هکتار زمین دارم ولی سرمایه خرید نهال رو ندارم میخواستم ببینم میتونم بذر گردو تو زمین بکارم و بعدا پیوند بزنم نهال چندلر و آیا بذری که میخوام بکارم فرق داره چه بذری باشه ؟
  و آیا خودتون پیوندک چندلر دارین ؟
  با تشکر از شما

   آرکاوب پاسخ

   درود دوست عزیز
   بله میتوانید بذر گردو تهیه کنید و در زمین بکارید ولی طبق اصول البته بذر فرق نداره بذر. گردو معمولی بکارید.
   پیوندک کلا نداریم.

  ابراهیم پاسخ

  با سلام
  برای شهرستان سردشت،منطقه دشت وزینه که ارتفاع تا ۱۷۰۰ متر میرسه و سردسیر میباشد کدام نوع نهال جواب میده؟

مشاوره خرید

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان قبل از خرید نهال گردو لطفا  از طریق شماره های قید شده ذیل در ارتباط باشید و یا اینکه فرم مشاوره را پر نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اطلاعات تماس :‌
امکان ثبت ۲۴ ساعته سفارش

مشتریان محترم به راحتی می‌توانید هر ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، سفارش خود را ثبت نمایید.

مجموعه نهالستان پالیز از ساعت 7 الی 24 آماده پاسخگو‌یی به تماس شما عزیزان می‌باشد. برای برقراری ارتباط، پرسیدن سوالات و مشاوره قبل از خرید، با ما در تماس باشید.