حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره نهالستان پالیز

نهالستان سعید قاسمی ، بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور بوده و این نهالستان حاصل بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه پرورش انواع نهال می باشد.

گروه نهالستان قاسمی مجموعه ای بسیار کمیاب را چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی در یک محل گرد آوری نموده و با اشتغال زایی پایدار و گسترده در زمینه های گوناگون توانسته، خدمتی هر چند کوچک، به جوانان و متخصصان حوزه پرورش و پیوند انواع نهال، بی هیچ ادعایی به وجود آورد.

نهالستان گردو و میوه ی نهالستان سعید قاسمی، گونه های بسیار با کیفیت انواع نهال های مثمر و غیر ثمری، تولید انواع نهال گردو و میوه ی پیوندی ، گونه های کمیاب و بعضا نایاب و انحصاری برخی از نهال های میوه و گردو، همچون  رقم نهال گردوی ژنوتیپ برتر ، که به صورت کاملا رسمی در انحصار نهالستان سعید قاسمی و دارای حق انحصاری تولید و شماره ثبت اختراع و شناسنامه مخصوص خود می باشد تولید می نماید.

اگر در زمره ی باغداران و کشاورزانی هستید که، نیاز به انواع نهال گردو ، چه از انواع و ژنوتیپ های ایرانی و چه از انواع نهال های گردوی خارجی هستید، این نهالستان، می تواند، هر نوع نیاز شما را در هر مقیاس و با هر کیفیت، برای شما تامین نماید.

کیفیت بسیار بالای انواع نهال گردو در نهالستان سعید قاسمی ، و همچنین تنوع بسیار بالای آن در بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور به حدی است، که هر نوع نیاز شما را در این حوزه مرتفع نماید. از گونه های بسیار زیاد نهال گردو می توان به ارقام بسیار با کیفیت زیر در نهالستان گردو  قاسمی اشاره نمود :

انواع نهال گردو

از دیگر محصولات نهالستان سعید قاسمی ، تولید و توزیع انواع نهال میوه، اعم از برترین ارقام و انواع نهال سیب، پرتقال، هلو، شلیل و هر نوع میوه ی دیگر است. این نهال ها در ارقام بسیار متنوع خارجی و داخلی، زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی و بهره گیری از نخبه ترین متخصصین و پرسنل بسیار با تجربه تهیه می گردد و غیر از نیاز مشتریان بسیار زیاد داخلی، تامین کننده ی بزرگ بازارهای صادراتی کشور است.

 

X