حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

درخت گردو یکی از درختان عمدتا سردسیری است که در مناطق معتدل و سردسیر رشد می کند. میوه گردو سرشار از مواد مغذی و مفید بوده و مغز آن چرب و دارای روغن زیادی است. درختان گردو دمای زیر صفر را به راحتی تحمل می کنند. درخت گردو همانند سایر درختان دیگر دارای نژادهای مختلفی است. یکی از برترین نژادهای درخت گردو مدل خوشه ای است. نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه با بازدهی خوب مورد توجه زیادی قرار دارد. میزان باردهی درخت گردو به عوامل مختلفی بستگی دارد.

آب و هوا، وضعیت خاک و کود، مراقبت های مداوم و نژاد از جمله مهمترین عوامل موثر در میزان باردهی درخت گردو هستند. نهال گردو خوشه ای‌ژنوتیپ فرانسه یک نژاد اصلاح شده از درخت گردو است که عیوب آن رفع شده و میزان باردهی خوبی دارد. میزان باردهی نهال گردو خوشه ای فرانسه در صورت توجه کافی به آن قابل توجه بوده و سوددهی خوبی به همراه دارد. افرادی که برای سرمایه گذاری و یا تامین نیازهای شخصی اقدام به خرید نهال گردو می کنند، با خرید نهال گردو خوشه ای به بازدهی مناسبی دست پیدا می کنند. در ادامه به بررسی مشخصات نهال گردو خوشه ای فرانسه خواهیم پرداخت.

 

نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

مشخصات نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

نهال گردو خوشه ای‌ژنوتیپ فرانسه گردوهای درشتی دارد. بر خلاف برخی نژادهای گردو که میوه های متوسط و کوچک دارند، میزان باردهی نهال گردو خوشه ای درشت بوده و در دسته های ۱۰ تا ۱۲ تایی در انتهای شاخه ها دیده می شود. بر خلاف سایر نژادهای گردو خوشه ای که ممکن است ۲ تایی، پنج تایی و یا هفت تایی باشند، خوشه های حداقل ۱۰ تایی گردو ژنوتیپ فرانسه عملکرد بسیار خوبی محسوب می شود. ارتفاع نهال گردو خوشه ای کوتاه بوده و مهم تر این است که از همان سال اول باردهی خود را شروع می کنند.

از دیگر مشخصات نهال گردو خوشه ای این است که پوست گردوهای آن نازک و چربی زیادی دارد. میزان باردهی درخت گردو خوشه ای پس از پنج سال بیشتر شده و به اوج می رسد. نهال گردو خوشه‌ای ژنوتیپ فرانسه، گردو بطور متوسط ۲۵ گرم تولید کرده و حدود نیمی از هسته گردو را مغز گردو تشکیل می دهد.

فواصل کاشت نهال گردو بطور متوسط ۵ تا ۷ متر بوده لذا در هنگام خرید نهال گردو و کاشت آن حداقل فاصله را رعایت کنید. رعایت فواصل کاشت نهال گردو در بهبود عملکرد و میزان باردهی نهال گردو در سالهای آینده تاثیر مستقیم دارد. درخت گردو خوشه ای مناسب مناطق سردسیر بوده و تا ۳۰ درجه سانتیگراد زیر صفر را نیز تحمل می نماید لذا چنانچه محل کاشت درخت شما در مناطق سردسیر است، خرید نهال گردو خوشه ای‌ژنوتیپ فرانسه بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. اگر قصد ایجاد باغ گردو داشته و یا می خواهید برای باغچه خود درختان گردو سفارش دهید برای خرید نهال گردو با قیمت مناسب به ما رجوع کنید.

نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

 

خرید نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه

خرید نهال گردو خوشه ای‌ژنوتیپ فرانسه با میزان باردهی عالی گزینه ای مقرون به صرفه و درآمد زا بشمار می رود. قیمت نهال گردو بسته به نژاد و خصوصیات نهال گردو متفاوت است. از آنجائیکه نهال گردو خوشه ای یکی از برترین نژادهای گردو محسوب می شود لذا قیمت آن اندکی بالاتر از سایر نژادها است. برای خرید نهال گردو خوشه ای با قیمت مناسب به وب سایت ما مراجعه کنید. طعم و مزه گردوی خوشه ای ژنوتیپ خوب است و اندازه مغز گردو آن بزرگ و درشت است.

برای داشتن بهترین میزان باردهی نهال گردو سمپاشی، هرس کردن، کود دهی، آبیاری و برخی نکات مراقبتی دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر می خواهید محصولی درشت و پربار داشته باشید از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید. همچنین برای اطلاع از قیمت نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه قیمتهای ما را با سایر فروشندگان مقایسه نمائید.

این مرکز با سالها تجربه در فروش نهال گردو و داشتن باغهای بزرگ پرورش درختان گردو، بهترین نهال ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. انواع نهال های گردو خوشه ای با بهترین وضعیت سلامت و باردهی در این مرکز قابل عرضه است. انواع خدمات فروش، مشاوره، سمپاشی، هرس و سایر نکات مهم در پرورش نهال گردو خوشه ای‌ژنوتیپ فرانسه را از کارشناسان باتجربه ما بخواهید.

نهال گردو خوشه ای ژنوتیپ فرانسه


**          شرکت پالیز نهال          **

X