راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان بیستون

خرید اینترنتی نهال گردو شناسنامه دار جهادکشاورزی در شهرستان بیستون

شهرستان بیستون یکی از شهرهای تاریخی و ارزشمند در کشورمان است. این شهر که پل تاریخی بیستون؛ کاروانسرای شاه عباسی؛ فرهاد تراش و مجسمه هرکول و… در آن قرار دارد؛ دارای قدمت تاریخی فراوانی است. شغل اکثر افراد در این شهر کشاورزی و دامپروری و صنعت است. از این رو در بیستون باغ های فراوانی دیده میشود. بهترین نهال میوه ای که قادر است در شرایط جغرافیایی شهرستان بیستون به خوبی رشد کند؛ نهال گردو است. نهال گردو با مقاومت بسیار عالی در برابر سرما و گرما و سازگاری مناسب با ارتفاع از سطح دریای شهرستان بیستون و از همه مهم تر سودآوری بسیار بالا در کنار نگهداری نسبتا آسانتر؛ امروزه مورد توجه باغداران این شهر قرار گرفته است. همانطور که میدانید برخی از ارقام نهال گردو در شهرستان بیستون بهترین سازگاری و بیشترین بهره وری را خواهند داشت. به این ترتیب اگر بهترین نهال گردو را در شهرستان بیستون بکاریم؛ با نگهداری نسبتا آسان تر، بیشترین بهره وری را در باغ های خود شاهد خواهیم بود. نهالستان پالیزگردو در این مطلب قصد دارد تا بهترین نهال گردو در بیستون را به شما معرفی نماید. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا باید در شهرستان بیستون؛ نهال گردو بکاریم؟

خرید نهال گردو در بیستون و کاشت آن در باغ برای باغداران این شهر مزایای بسیار زیادی دارد. در ابتدا شرایط آب وهوایی و اقلیمی شهرستان بیستون را بررسی نموده و سپس از مزایای کاشت نهال گردو در بیستون آگاه خواهیم شد.

شرایط آب وهوایی و اقلیمی در شهرستان بیستون

شهرستان بیستون از شهرهای شهرستان هرسین واقع در استان کرمانشاه میباشد. این شهر که در ارتفاع از سطح دریای 1304 متری از سطح دریا قرار دارد. دارای آب وهوای سرد و مرطوب و با بارندگی 500 میلی متر در سال است. بیستون 102 روز از سال را در برف و یخبندان طی میکند. از این رو بهتر است از نهال های مقاوم نسبت به سرما در این شهر استفاده شود.

مزایای خرید نهال گردو در بیستون

نهال گردو یکی از مقاوم ترین ارقام در برابر سرما است. به این ترتیب قادر است در روزهای برفی و یخبندان در شهرستان بیستون به خوبی مقاومت کند. از طرفی اکثر ارقام گردو در ارتفاع از سطح دریای 1304 متری به خوبی رشد مینمایند. از این رو محدودیتی بابت ارتفاع از سطح دریا در این شهر وجود ندارد. از طرف دیگر وجود رطوبت فراوان در یک منطقه میتواند رشد درختان را با اختلال مواجه نموده و همچنین باعث بروز بیماری در ریشه گیاه شود. که به علت قدرت ریشه درختان گردو؛ این رقم قادر است به خوبی در مناطق مرطوب رشد کند.

از سایر مزایای خرید نهال گردو در بیستون میتوان به عمر اقتصادی بالای درختان گردو و همچنین محصول دهی بینظیر آنها و کیفیت و قیمت بالای میوه های آن نیز اشاره نمود. به این ترتیب سالیانه سود بسیار خوبی را برای باغدار محترم به همراه خواهد داشت. نهال گردو نیاز به رسیدگی و هزینه های نگهداری نسبتا کمتری دارد. این موضوع هزینه های باغداری را کاهش داده و تا سالیان سال درختان گردوی سالم و باکیفیتی برای شما به ارمغان خواهد داشت. پس از آگاهی از اطلاعات فوق در قسمت بعدی بهترین نهال گردو در شهرستان بیستون را معرفی مینماییم.

معرفی بهترین نهال گردو در شهرستان بیستون

اگر قصد خرید نهال گردو در بیستون را دارید؛ لازم است بدانید کدامیک از نهال های گردو علاوه بر حداکثر سازگاری با منطقه ی شما؛ محصول دهی بالاتر و باکیفیت تری دارند. برای خرید نهال گردو در شهرستان بیستون نهالستان پالیز گردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان بیستون معرفی میکند:

نهال گردو ژنوتیپ برتر

علت اصلی انتخاب و خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر در بیستون؛ عمر اقتصادی بالای آن است. این رقم از 5 سالگی تا 200 سالگی به محصول دهی حداکثری تا 8 تن در هکتار میپردازد.

نهال گردو پالیز کانادایی

نهال گردو پالیزکانادایی پرمحصول ترین رقم در بین سایر ارقام است. این رقم قادر است تا 16 تن در هکتار و تا 100 سال به محصول دهی ادامه دهد. این موضوع باغداران را به خرید نهال گردو پالیزکانادایی در بیستون علاقه مند نموده است.

نهال گردو فرنور پیوندی

نهال گردو فرنور پیوندی یکی از ارقام پرطرفدار و با مقاومت بالا در شهرستان بیستون است. این رقم تا 100 سال و هرسال تا 8 تن محصول دهی برای باغداران محترم به همراه دارد. اگر قصد خرید نهال گردو فرنور پیوندی در بیستون را دارید با ما تماس بگیرید.

نهال گردو اسراییلی

نهال گردو اسراییلی یکی از ارقام مشهور آمریکایی است. این رقم قادر است از 5 سالگی محصول دهی خود را آغاز نموده و تا 80 سال و هر سال تا 8 تن محصول در هر هکتار تولید نماید. خرید نهال گردو اسرائیلی در بیستون یک انتخاب مطمئن و سودآور برای شما باغدار محترم خواهد بود.

نهال گردو چندلر پیوندی

نهال گردو چندلر پیوندی بهترین عملکرد را در مناطق نسبتا کم ارتفاع تر این شهر از خود نشان میدهد از این رو خرید نهال گردو چندلر پیوندی در بیستون اغلب در مناطق کم ارتفاع تر این شهر انجام میشود. عمر اقتصادی این رقم بیش از 100 سال و محصول دهی حداکثری آن تا 7 تن در هکتار است.

مرکز خرید عمده و خرده نهال گردو در بیستون

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با دارا بودن کلیه مدارک رسمی و معتبر از جهاد کشاورزی امروزه تحت عنوان بهترین و مجهزترین و بزرگترین نهالستان گردو در بیستون شناخته میشود. این مرکز با استفاده از دانش روز کشاورزی و تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید انواع ارقام نهال گردو؛ ارقام اصلاح شده و پیوندی و ژنوتیپ ها و…. نموده است.

حوزه های اصلی فعالیت این مرکز:

  • فروش نهال گردو چندلر پیوندی در بیستون
  • فروش نهال گردو فرنور پیوندی در بیستون
  • فروش نهال گردو ژنوتیپ برتر در بیستون
  • فروش نهال گردو پالیزکانادایی در بیستون
  • فروش نهال گردو اسرائیلی در بیستون

و به طور کلی، فروش نهال گردو در شهرستان بیستون میباشد. شما باغداران محترم میتوانید جهت خرید نهال گردو در بیستون و یا مشاوره رایگان با متخصصین خبره پالیزگردو به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین و همچنین کسب اطلاع از قیمت نهال گردو در بیستون با ما در ارتباط باشید.

پالیز گردو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *