حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان کلیبر

خرید نهال گردو در شهرستان کلیبر

یکی از شهرستان های بسیار مهم در استان آذربایجان شرقی، شهرستان کلیبر است. سراسر این شهرستان از جنگل و مراتع سرسبز پوشانده شده است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان کلیبر

رودارس از شمال این شهر میگذرد از جنوب با شهرستان های اهر و ورزقان هم مرز است. از سمت غرب با شهرستان جلفا همسایه است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان کلیبر

ارتفاع از سطح دریای کلیبر 1111 تا 1240 متر است.

آب و هوای شهرستان کلیبر

به علت قرارگیری در منطقه ی کوهستانی قره داغ، آب و هوای کلیبر معتدل و کوهستانی است. آب و هوای کلیبر، خزری بوده و دارای مه غلیظ است.

چه نهال گردویی برای کاشت در شهرستان کلیبر مناسب است؟

در این بخش میخواهیم بهترین نهال های گردو را برای کاشت در شهرستان کلیبر براساس ارتفاع از سطح دریا بشناسیم. با توجه به ارتفاع از سطح دریای کلیبرکه بین 1111 تا 1240 متر است. برای خرید نهال گردو در شهرستان کلیبر، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان کلیبر معرفی میکند:

برای کاشت درخت گردو در شهرستان کلیبر مناسب اند.

معمولا ارقام ژنوتیپ کانادایی، فرنور، اسرائیلی، تویسرکان و چندلر به عنوان رقم اصلی در باغ کاشته میشوند. و سایر ارقام به عنوان رقم گرده زا در باغ کاشته میشوند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان کلیبر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان کلیبر؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X