حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان سراب

خرید نهال گردو در شهرستان سراب

سراب به عنوان سومین شهرستان بزرگ استان آذربایجان شرقی شناخته میشود.

موقعیت جغرافیایی شهرستان سراب

شهرستان سراب از شمال به مشکین شهر و هریس از جنوب به شهرستان میانه میرسد. در شرق آن استان اردبیل و در غرب آن شهرستان بستان آباد قرار دارد. به علت وجود زمین های هموار و حاصلخیز، شهرستان سراب تبدیل به یکی از مناطق مستعد کشاورزی گشته است. شغل اکثر مردم کشاورزی است و باغ های سیب و گلابی و گردو و زردآلو به وفور در شهرستان سراب دیده میشود.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان سراب

ارتفاع شهرستان سراب از سطح دریا 1650 متر میباشد.

آب و هوا شهرستان سراب

به علت قرارگیری شهرستان سراب بین دو کوه برقوش در جنوب و ارتفاعات سبلان در شمال آن، آب و هوای این شهر سرد و کوهستانی شده است. تابستان معتدلی دارد اما در زمستان بسیار سرد خواهد شد. معمولا 150 روز در سال یخبندان را تجربه میکند. میزان بارندگی سالیانه 250 تا 480 میلی لیتر است. به علت وجود رودخانه ی آجی چای در نزدیکی این شهرستان، آبیاری باغ ها به خوبی انجام میشود.

بهترین ارقام گردو برای کاشت در شهرستان سراب کدام اند؟

عوامل متعددی در این تصمیم گیری نقش دارند اما یکی از مهم ترین آنها ارتفاع از سطح دریا است. ارتفاع از سطح دریای نهال هایی که میکاریم باید با ارتفاع از سطح دریای استاندارد اعلام شده همخوانی داشته باشد. در غیر اینصورت باعث از بین رفتن محصول و در پی آن مرگ درخت خواهد بود. با توجه به ارتفاع از سطح دریای شهرستان سراب که برابر 1650 متر است. برای خرید نهال گردو در شهرستان سراب، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان سراب معرفی میکند:

در این بین نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی و نهال گردوی فرنور و نهال گردوی اسرائیلی بهترین سازگاری را با باغ شما خواهند داشت.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان سراب

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان سراب؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X