حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان میانه

خرید نهال گردو در شهرستان میانه

شهرستان میانه در جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی واقع است و به عنوان بزرگترین شهرستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این شهرستان با شهر تبریز 138 کیلومتر فاصله دارد.

موقعیت جغرافیایی شهرستان میانه

همسایگان میانه، شهرستان سراب از شمال؛ شهر زنجان از جنوب است. در غرب آن شهرستان هشترود و در شرق آن شهرستان خلخال قرار دارد. این شهرستان در منطقه ی کوهستانی رشته کوه بزقوش و سهند قرار دارد. شیب این شهرستان به سمت مرکز شهر است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان میانه

شهرستان میانه در ارتفاع 1100 متری از سطح دریا قرار دارد. کمترین ارتفاع آن 750 متر و بیشترین ارتفاع آن 3300 متر از سطح دریا است.

آب و هوای شهرستان میانه

آب و هوای میانه در بهار و تابستان نیمه خشک و گرم است. در فصل پاییز و زمستان آب و هوای آن بسیار سرد و کوهستانی است. میانگین بارندگی سالیانه در شهرستان مرند 320 میلی متر است. رطوبت نسبی هوا 48  تا 68 درصد است.

بهترین رقم گردو برای کاشت در شهرستان میانه چیست؟

رقمی برای کاشت در شهرستان میانه مناسب است که ارتفاع مناسب جهت کاشت آن کمتر از 1100 متر باشد. برای خرید نهال گردو در شهرستان میانه، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان میانه معرفی میکند:

برای کاشت درخت گردو در میانه مناسب اند.

رقم گردوی چندلر، گردوی ژنوتیپ کانادایی، گردوی تویسرکان بهترین عملکرد را در بین سایرین دارا هستند. از سایر ارقام میتوان به عنوان رقم گرده زا استفاده کرد.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان میانه

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان میانه؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X