حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان عجب‌شیر

خرید نهال گردو در شهرستان عجب‌شیر

به علت قرارگیری شهرستان عجب شیر در دامنه ی ارتفاعات تورجان؛ عجب شیر تبدیل به یک منطقه ی جغرافیایی ممتاز و بسیار مساعد با خاک های غنی و منابع آب بسیار عالی گردیده است. و این عامل باعث رونق بخشی به بخش کشاورزی شهرستان عجب شیر شده است. عجب شیر در 85 کیلومتری تبریز قرار دارد. در این شهرستان باغ های پررونقی از جمله سیب، گردو و انگور و آلبالو و بادام و… دیده میشود.

موقعیت جغرافیایی شهرستان عجب‌شیر

این شهرستان از شمال با شهرستان اسکو و آذرشهر و از جنوب با شهرستان بناب همسایه است. از سمت شرق با مراغه و از غرب با دریاچه ی ارومیه هم مرز است. رودخانه ی قلعه چای در بخش های شمالی این رودخانه قرار دارد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان عجب‌شیر

ارتفاع از سطح دریای شهرستان عجب شیر از 147.8 تا 1299 متر است.

آب و هوای شهرستان عجب‌شیر

شهرستان عجب شیر در منطقه ای جلگه ای واقع است. این شهرستان در نزدیکی روخانه قلعه چای و از طرفی در دامنه ی ارتفاعات تورجان قرار دارد. آب و هوای شهرستان عجب شیر کوهستانی با تابستان های معتدل و زمستان های بسیار سرد و پربارش است. خاک این شهرستان بسیار حاصلخیز و به همین دلیل برای کاشت نهال بسیار مناسب است.

بهترین نهال گردو برای کاشت در عجب شیر کدام است؟

نهال گردویی برای کاشت در شهرستان عجب شیر مناسب است که ارتفاع از سطح دریای آن با ارتفاع از سطح دریای این شهرستان تطابق داشته باشد. حتما قبل از کاشت هر نهالی از ارتفاع از سطح دریای آن آگاهی کسب کنید و با مقایسه آن با ارتفاع باغ خود، بهترین نهال گردو را در باغتان بکارید. با توجه به ارتفاع از سطح دریای عجب شیر که بین 147.5 تا 1299 متر است، برای خرید نهال گردو در شهرستان عجب‌شیر، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان عجب‌شیر معرفی میکند:

برای کاشت درخت گردو در شهرستان عجب شیر مناسب اند.

بهتر است نهال گردوی پالیز کانادایی، نهال گردوی فرنور، نهال گردوی اسرائیلی، نهال گردوی تویسرکان و نهال گردوی یالووا را به عنوان رقم اصلی و سایر ارقام را به عنوان رقم گرده افشان در باغ بکارید.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان عجب‌شیر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان عجب‌شیر؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X