حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در آذرشهر

خرید نهال گردو در آذرشهر

آذرشهر یکی از شهرستانهای مهم در آذربایجان شرقی شناخته میشود. بومیان به این شهرستان “ده خرقان” و “توفارقان” نیز میگویند. بیشتر مردم در این شهرستان به کشاورزی و دامداری مشغولند. شرایط محیطی و کشت در این منطقه بسیار پررونق بوده و برای اهالی شهرستان با سودآوری همراه است. برخی از ارقام گردو به خوبی قادرند در این منطقه رشد کرده و محصول دهی بسیار عالی داشته باشند. در این بخش بهترین رقم گردو برای آذرشهر را بررسی میکنیم.

موقعیت جغرافیایی آذرشهر 

آذرشهر یکی از شهرستانهای غربی در استان آذربایجان شرقی است. این شهرستان با کوهستان سهند در شرق و دریاچه ارومیه در غرب احاطه شده است. این شهرستان دارای زمین های مسطح در بخش های شمالی و مناطق کوهستانی در سمت شرق و جنوب شرقی است. چشمه های طبیعی و چاه های پرعمق و همچنین نزدیکی با رودخانه سئل چایی آبیاری درختان را ساده تر کرده است.

این شهرستان با شهر تبریز 54 کیلومتر فاصله دارد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان آذرشهر

ارتفاع از سطح دریای آذرشهر 1468 متر است.

آب و هوای شهرستان آذرشهر

به علت قرار گیری در نزدیکی کوهستان آب و هوای این شهرستان سرد و کوهستانی است. همچنین رطوبت موجود در هوا به علت قرارگیری در نزدیکی دریاچه ارومیه به خوبی احساس میشود. آب و هوای این شهرستان در تابستان نسبتا مرطوب و خنک میشود.

چه نهال های گردویی برای کاشت در آذرشهر مناسب است؟

برای پاسخگویی به این سوال باید بدانیم ارتفاع محل کاشت از سطح دریا چقدر است و سپس با توجه به ارتفاع های مناسب کاشت که برای هر رقم معرفی شده است، بهترین نهالی که میتواند در آذرشهر رشد کند را میابیم.

با توجه به اینکه ارتفاع از سطح دریای آذرشهر برابر 1468 متر است.

برای خرید نهال گردو در آذرشهر نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان آذرشهر معرفی میکند:

برای کاشت نهال گردو در آذرشهر مناسب اند. که با توجه به مقاومت نهال در برابر سرما و گرما و قدرت رشد و باردهی نهال ها، ما به شما نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی، نهال گردوی فرنور و نهال گردوی چندلر را پیشنهاد میدهیم.

بهترین نهالستان گردو در آذرشهر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در آذرشهر؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X