حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان بناب

خرید نهال گردو در بناب

شهر بناب یکی از قدیمی ترین شهرهای استان آذربایجان شرقی است. شهر بناب ششمین شهر بزرگ و پرجمعیت استان آذربایجان شرقی به شمار میاید.

موقعیت جغرافیایی شهرستان بناب

این شهر در دامنه ی شرقی کوه سهند واقع است و رودخانه ی صوفی چای در کنار این شهر قرار دارد. از سمت غرب نیز به سواحل دریاچه ی ارومیه میرسد. این موضوع شهر بناب را تبدیل به یک جلگه ی صاف و هموار کرده است. شهر بناب 1.8 درصد اراضی تحت کشت دارد که 8.7 درصد از تولیدات آن محصولات زراعی است. 9.3 درصد محصولات باغی و 7.2 درصد محصولات دامی در آن کشت میشود. شغل 85 درصد از مردم این شهر کشاورزی است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان بناب

شهر بناب در ارتفاع 1290 تا 2250 متری از سطح دریا قرار دارد.

آب و هوا شهرستان بناب

گرم ترین دمای شهر بناب به 40 درجه ی سانتیگراد و سردترین دمای این شهر 16.8- درجه ی سانتیگراد است. میانگین بارش سالیانه 250.9 میلیمتر میباشد.

چه نهال های گردویی برای کاشت در بناب مناسب اند؟

نهال هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد از لحاظ میزان ارتفاع از سطح دریا برای کاشت در شهر بناب مناسب اند. با توجه به سرمای هوا بهتر است از ارقام دیرگل برای کاشت در باغ استفاده کنید.

ارتفاع از سطح دریای شهر بناب بین 1290 تا 2250 متر است. برای خرید نهال گردو در بناب، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان بناب معرفی میکند:

بهترین ارقام معرفی شده، نهال گردوی فرنور، نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی میباشند. سایر ارقام معرفی شده را میتوان به عنوان گرده افشان در باغ کاشت.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان بناب

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در بناب؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X