حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان هشترود

خرید نهال گردو در شهرستان هشترود

هشترود یکی از شهرهای بسیار مهم در استان آذربایجان شرقی است. به علت قرارگیری در نزدیکی 8 رودخانه، به این نام مشهور است. این شهر 114 کیلومتر با شهر تبریز فاصله دارد.

موقعیت جغرافیایی شهرستان هشترود

در نزدیکی این شهرستان رودخانه های قرانقو، سراسکندرود، قلعه چای؛ آجی چای؛ لیلان چای؛ اجیرلو، قره قیه، آیدوغموش قرار دارد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان هشترود

ارتفاع از سطح دریای شهرستان هشترود، 1700 متر است. حداقل ارتفاع آن 1150 متر است.

آب و هوای شهرستان هشترود

آب و هوای این شهرستان کوهستانی و میانگین سرمای هوا به 3- درجه ی سانتیگراد میرسد. بیشترین دمای آن در تابستان به طور میانگین 34 درجه سانتیگراد است. سردترین دمای آن در زمستان به 30- درجه ی سانتیگراد میرسد. میانگین بارندگی سالیانه آن بین 300 تا 500 میلی متر است.

بهترین نهال های گردو برای کاشت در شهرستان هشترود چیست؟

فاکتورهایی از قبیل ارتفاع از سطح دریا، میزان تحمل سرما و گرما و زمان گلدهی و… در این تصمیم گیری دخیل هستند. با توجه به ارتفاع از سطح دریای شهرستان هشترود که در بازه ی 1150 تا 1700 است،‌ برای خرید نهال گردو در شهرستان هشترود، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان هشترود معرفی میکند:

برای کاشت درخت گردو در شهرستان هشترود مناسب اند. معمولا 5 رقم اول به عنوان ارقام اصلی و سایر ارقام به عنوان رقم گرده زا در باغ کاشته میشوند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان هشترود

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان هشترود؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X