حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان هریس

خرید نهال گردو در شهرستان هریس

به علت ارتفاع زیاد این شهرستان به بام آذربایجان معروف است. وجود ارتفاعات و خاک جلگه ای، هریس را به یک منطقه ی حاصلخیز تبدیل کرده است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان هریس

هریس در منطقه ی جغرافیایی مناسبی قرار ندارد. بیشتر نقاط این شهرستان در مناطق کوهستانی قرار دارد و کمتر در آن کشاورزی رونق دارد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان هریس

ارتفاع از سطح دریای شهرستان هریس بین 1800 تا 1850 متر است.

آب و هوای شهرستان هریس

آب و هوای این شهرستان نیمه خشک و سرد است. قرارگیری این شهرستان در ارتفاعات کوه قوشه داغ و سبلان و نزدیکی به رودخانه ی تلخه رود، آب و هوای این شهرستان را تحت تاثیر قرار داده است. بیشترین دمای هریس 36.5 درجه سانتیگراد و کمترین دمای آن 33- درجه ی سانتیگراد است. متوسط بارندگی سالیانه آن 315.2 میلیمتر است.

چه نهال های گردویی برای کاشت در شهرستان هریس مناسب است؟

نهال های گردویی که در ادامه به آنها اشاره میشود با توجه به میزان ارتفاع از سطح دریا دسته بندی و مقایسه گردیده است. فاکتورهای دیگری از قبیل تحمل سرمایی؛ زمان گلدهی، نوع پایه و… نیز در انتخاب نهال برای کاشت در باغ تاثیرگذار است. برای خرید نهال گردو در شهرستان هریس، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان هریس معرفی میکند:

برای کاشت درخت گردو در شهرستان هریس مناسب اند. که معمولا 4 رقم اول به عنوان رقم اصلی و سایر ارقام به عنوان رقم گرده افشان استفاده میشوند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان هریس

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان هریس؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X