حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان جلفا

خرید نهال گردو شهرستان جلفا

شهر مرزی جلفا یکی از مهم ترین شهرها از لحاظ اقتصادی و سیاسی به شمار میاید.

موقعیت جغرافیایی شهرستان جلفا

شهر جلفا از شمال با کشور آذربایجان هم مرز بوده و از جنوب با شهرستان های ورزقان و مرند، از شرق با شهرستان کلیبر و از غرب نیز با شهرستان ماکو همسایه است. فاصله ی آن با شهر تبریز 137 کیلومتر است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان جلفا

ارتفاع شهر جلفا 710 متر از سطح دریا است.

آب و هوا شهرستان جلفا

شهر جلفا آب و هوای نیمه خشک و معتدلی دارد. بارندگی در این شهر زیاد نیست.

بهترین نهال گردو برای کاشت در شهرستان جلفا کدام است؟

در بین ارقام گردو؛ رقمی مناسب کاشت در جلفا است که ارتفاع از سطح دریای آن با ارتفاع این شهر همخوانی داشته باشد. خوشبختانه به علت ارتفاع کم این شهر از سطح دریا، تمامی نهال های گردو در آن قابل کاشت است. با توجه به ارتفاع از سطح دریای جلفا که برابر 710 متر است، برای خرید نهال گردو در شهرستان جلفا، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان جلفا معرفی میکند:

در این بین ارقام نهال گردوی فرنور؛ نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی و نهال گردوی چندلر و تویسرکان بهترین نهال ها جهت کاشت در جلفا هستند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان جلفا

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان جلفا؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X