حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان ملکان

خرید نهال گردو در شهرستان ملکان

شهرستان ملکان سیزدهمین شهر پر جمعیت استان آذربایجان شرقی شناخته میشود. این شهرستان دارای آب و هوای مساعد و خاک حاصلخیز است. موقعیت جغرافیایی ویژه؛ این شهر را به یک منطقه ی مستعد کشاورزی تبدیل نموده است. این شهرستان برای رشد انگور و صیفی جات و گردو و… بسیار مناسب است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان ملکان

این شهرستان در منطقه ی جنوب غربی استان آذربایجان شرقی است. این شهر با دریاچه ی ارومیه همسایه است. ملکان در مرز بین استان آذربایجان شرقی و غربی واقع است. فاصله ی این شهر با تبریز 150 کیلومتر است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان ملکان

ارتفاع از سطح دریای شهرستان ملکان 1302 متر است.

آب و هوای شهرستان ملکان

ملکان به شدت تحت تاثیر آب و هوای آسیای مرکزی و دریای خزر و دریای مدیترانه قرار گرفته است. بارندگی معمولا در فصول بهار و پاییز و زمستان بیشتر است. در نزدیکی این شهر دو رودخانه ی فصلی مردق و رودخانه ی لیلان چای وجود دارد که آبیاری زمین های کشاورزی را آسان تر میکند.

بهترین ارقام نهال گردو برای شهرستان ملکان چیست؟

با توجه به سرمای هوای شهرستان های آذربایجان شرقی؛ نهالی برای کاشت در این مناطق مناسب است که بتواند در برابر سرمای هوا به خوبی از خود مقاومت نشان داده و در این شرایط، بهترین عملکرد را داشته باشد. خوشبختانه میزان مقاومت درخت در برابر سرما و همچنین ارتفاع مناسب از سطح دریا برای بیشتر درختان گردو مشخص است. با کاشت نهال در ارتفاع استاندارد از سطح دریا میتوانید بهترین باردهی را از باغتان تجربه کنید.

برای خرید نهال گردو در شهرستان ملکان، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان ملکان معرفی میکند:

بهترین ارقام گردو برای کاشت در شهرستان ملکان ارقام ژنوتیپ و فرنور و تویسرکان هستند. از سایر ارقام نیز میتوان به عنوان رقم گرده افشان به ازای هر 10 اصله از رقم اصلی، 1 اصله رقم گرده افشان در باغ کاشت.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان ملکان

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان ملکان؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X