حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان مرند

خرید نهال گردو در شهرستان مرند

شهر مرند در 65 کیلومتری شهر تبریز قرار دارد. این شهر یکی از بزرگترین و مهم ترین شهرهای استان آذربایجان شرقی است. این شهر در شمال غربی این استان قرار دارد.

موقعیت جغرافیایی شهرستان مرند

شهر مرند از سمت غرب با قره داغ و از شرق با کشکسرای و منطقه ی ارسباران هم مرز است. همسایه شمالی مرند، منطقه ی آزاد ارس و جلفا بوده و در جنوب آن کوه میشو و شهر تبریز قرار دارد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان مرند

ارتفاع اراضی جلگه ای مرند بین 900 تا 1500 متر از سطح دریا است. و ارتفاع مناطق کوهستانی آن بالغ بر 3125 متر از سطح دریاست.

آب و هوای شهرستان مرند

میانگین بارش در شهرستان مرند 220 تا 373 میلی متر است. بیشترین دمای شهرستان مرند به 37 درجه سانتیگراد و کمترین دمای آن به 22- درجه ی سانتی گراد میرسد. شهرستان مرند 109 روز یخبندان را تجربه میکند. به علت وجود رودها و چشمه ها و قنات در نزدیکی این شهر، آن را به یک منطقه ی مساعد برای کشاورزی تبدیل کرده است.

بهترین نهال گردو برای کاشت در شهرستان مرند کدام است؟

با توجه به ارتفاع از سطح دریای شهرستان مرند، بیشتر ارقام گردو در آن قابل کشت است. البته این موضوع به ارتفاع از سطح دریای باغ شما نیز وابسته است.

برای خرید نهال گردو در شهرستان مرند، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان مرند معرفی میکند:

هستند. که در این بین رقم ژنوتیپ کانادایی؛ اسرائیلی؛ یالووا، تویسرکان دارای مقاومت بهتر و محصول بیشتری هستند. بهتر است از سایر ارقام به عنوان رقم گرده افشان به ازای هر 10 اصله، 1 اصله در باغ بکارید.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان مرند

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان مرند؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X