حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان شبستر

خرید نهال گردو در شهرستان شبستر

شهرستان شبستر در سمت غرب استان آذربایجان شرقی واقع است. فاصله ی آن با شهر تبریز 65 کیلومتر بوده و دومین شهرستان صنعتی این استان به شمار میرود. به علت عبور خط آهن ایران – ترکیه، این شهرستان به یکی از نقاط مهم اقتصادی تبدیل گشته است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان شبستر

شهرستان شبستر با شهرستان های سلماس و خوی و اسکو و همچنین ورزقان و تبریز و مرند هم مرز است. دریاچه ی ارومیه در جنوب غربی این شهرستان قرار دارد. وجود کوه های میشوداغی در سرتاسر شمال این شهرستان، شبیه به یک خط مرزی آن را از شهرستان های کناری جدا نموده است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان شبستر

ارتفاع از سطح دریای شهرستان شبستر بین 1400 تا 1500 متر است.

آب و هوای شهرستان شبستر

آب و هوای این شهرستان در تابستان ها گرم و معتدل است. اما به علت قرارگرفتن در دامنه ی کوه، زمستان های آن سرد میشود. میانگین بارش سالیانه آن حدود 300 میلی لیتر است. به علت آب و هوای مساعد؛ شهرستان شبستر برای کشاورزی بسیار مناسب است. باغ های گردو و هلو، آلبالو؛ صیفی جات و… به فراوانی در آن یافت میشود.

بهترین نهال گردو برای کاشت در شبستر چیست؟

نهال گردویی برای کاشت در شهرستان شبستر مناسب است که ارتفاع از سطح دریای آن با ارتفاع از سطح دریای این شهرستان همخوانی داشته باشد. مقاومت نهال در برابر سرما و گرما نیز به گونه ای باشد که بتواند در برابر سرمای طاقت فرسای این شهر دوام بیاود. در این قسمت نهال های گردو را از لحاظ ارتفاع از سطح دریا مقایسه میکنیم. با توجه به ارتفاع از سطح دریای شهرستان شبستر که بین 1400 تا 1500 است. برای خرید نهال گردو در شهرستان شبستر، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان شبستر معرفی میکند:

در بین این ارقام، نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی، نهال گردوی فرنور، نهال گردوی اسرائیلی؛ نهال گردوی تویسرکان و نهال گردوی یالووا از لحاظ محصول دهی و مقاومت؛ بهتر عمل میکنند. سایر نهال ها را میتوان به عنوان رقم گرده افشان در باغ استفاده کرد.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان شبستر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان شبستر؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X