حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان ورزقان

خرید نهال گردو در شهرستان ورزقان

شهرستان ورزقان یکی از مناطق مستعد کشاورزی است. این شهرستان در 70 کیلومتری شهر تبریز قرار دارد. و به علت قرارگیری در نزدیکی کوه های آق داغ، خاروانا؛ کیامکی، پیرسقا؛ مشک عنبر آب و هوای این شهرستان به شدت تحت تاثیر مناطق کوهستانی قرار گرفته است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان ورزقان

شهرستان ورزقان از شمال غرب به شهرستان جلفا و از جنوب به شهر تبریز میرسد. از غرب با مرند و از شرق با اهر همسایه است. ورزقان در منطقه ی سرسبز ارسباران واقع است.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان ورزقان

میانگین ارتفاع از سطح دریای شهرستان ورزقان 1670 متر است. حداکثر ارتفاع از سطح دریای آن حدود 1800 متر است.

آب و هوای شهرستان ورزقان

به علت قرارگیری این شهرستان در منطقه ی کوهستانی آب و هوای آن در تابستان معتدل و در زمستان سرد است. به علت آب و هوای بسیار عالی این شهرستان، کشاورزی و دامداری درآن بسیار پررونق است.

بهترین نهال گردو برای کاشت در شهرستان ورزقان کدام است؟

در هر ارتفاع از سطح دریا، شرایط اقلیمی و آب وهوایی به گونه ای است که فقط ارقام خاصی در آن به خوبی رشد میکنند. سایر نهال ها به علت سرما و گرما و یا رطوبت بیش از حد؛ آسیب دیده و از بین میروند. به همین دلیل یکی از مهم ترین فاکتورها جهت انتخاب نهال در باغ، ارتفاع از سطح دریای نهال و مقایسه ی آن با ارتفاع باغ است. برای خرید نهال گردو در شهرستان ورزقان، نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان ورزقان معرفی میکند:

بهترین نهال های گردو که بهترین بازدهی را در شهرستان ورزقان خواهند داشت.

در بین نهال های اعلام شده نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی؛ نهال گردوی تویسرکان؛ نهال گردوی فرنور بهترین باردهی و مقاومت در برابر سرما را از خود نشان میدهند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان ورزقان

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان ورزقان؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X