راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان کنگاور

خرید اینترنتی نهال گردو شناسنامه دار جهادکشاورزی در شهرستان کنگاور

باغدارای و درختکاری از گذشته تا کنون یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای باغداران و زمین داران به حساب میاید. باغ های پررونق و میوه های باکیفیت یکی از مهم ترین ارکان سودآوری برای شما محسوب میشوند. بنابراین باید در انتخاب ارقام درختانی که در باغ میکارید دقت کافی را به خرج دهید. لازم است بدانید درختان گردو یکی از بهترین انتخاب ها برای کاشت در باغ در اکثر نقاط کشورمان هستند. نهال گردو با سازگاری بسیار عالی که با آب وهوا و شرایط اقلیمی هر منطقه از خود نشان میدهد، قادر است بهترین محصول دهی را به همراه داشته باشد. فقط لازم است بدانید کدام یک از ارقام گردو برای باغ شما بهتر است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین نهال گردو در کنگاور آشنا سازیم. پس با نهال فروشی پالیزگردو همراه باشید.

چرا شهرستان کنگاور برای کاشت نهال گردو بهتر است؟

هر شهری دارای آب و هوا و شرایط اقلیمی ویژه ای است. که شرایط برای کاشت ارقام خاصی را فراهم مینماید. درختان گردو یکی از سازگارترین و بهترین ارقام میوه برای کاشت در اکثر نقاط در کشورمان است. در این بخش قصد داریم تا با شرایط اقلیمی و آب وهوایی شهرستان کنگاور بیشتر آشنا شویم. تا به این ترتیب بتوانیم بهترین نهال گردو در کنگاور را شناسایی کنیم.

شهرستان کنگاور

شهرستان کنگاور از شهرستانهای مهم در استان کرمانشاه به حساب میاید. همسایه ی این شهر از شمال و شرق استان همدان است. از جنوب غربی نیز به استان لرستان میرسد. از غرب با شهر صحنه و از شمال غربی با شهرستان سنقر همسایه است. این شهر دارای چشمه های آبی و دشت های سرسبز و زیبای فراوانی است.

وضعیت ارتفاعی از سطح دریای شهرستان کنگاور

ارتفاع از سطح دریای شهرستان کنگاور به طور میانگین به 1456 متر میرسد. این شهر نسبتا مرتفع و کوهستانی میباشد.

بارندگی در شهرستان کنگاور

بارندگی سالیانه در شهرستان کنگاور 423 میلی متر است. با توجه به بارندگی مناسب در این شهرستان بخش عمده ای از نیاز آبی باغ؛ برطرف خواهد شد.

دمای هوا در شهر کنگاور

کنگاور شهرستانی نسبتا سرد است. این شهرستان در فصل تابستان نسبتا گرم و در فصل زمستان به علت قرارگیری در منطقه ی کوهستانی سردتر است. میانگین دمای سالیانه در شهر کنگاور 23 درجه سانتیگراد است. لازم است بدانید بهترین دما برای کاشت نهال گردو بین 5 تا 25 درجه سانتیگراد میباشد. به این ترتیب نهال گردو بهترین رقم برای کاشت در شهرستان کنگاور به حساب میاید.

آیا میدانید بهترین نهال گردو در کنگاور کدام است؟

انتخاب و خرید نهال گردو در کنگاور یکی از مهم ترین کارهای در احداث باغ گردو به حساب میاید. شما میتوانید با مشاوران پالیزگردو تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان؛ اقدام به خرید نهال گردو در کنگاور نمایید. برای خرید نهال گردو در شهرستان کنگاور نهالستان پالیز گردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان کنگاور معرفی میکند:

نهال گردو چندلر پیوندی

نهال گردو چندلر پیوندی؛ یکی از ارقام اصلاح شده در نهالستان پالیزگردو میباشد. این رقم قادر است تا بیش از 100 سال محصول دهی بسیار عالی و با میوه های درشت 15 گرمی برای شما به ارمغان بیاورد. محصول دهی حداکثری نهال گردو چندلر از سال 5 ام آغاز میشود. محصول دهی با کیفیت و به 7 تن در هکتار میرسد. البته مهم ترین دلیل خرید نهال گردو چندلر در کنگاور؛ ارتفاع از سطح دریای این رقم است. ارتفاع مطلوب برای کاشت نهال گردو چندلر پیوندی بین 100 تا 1500 متر است. بنابراین بهتر است این رقم را در مناطق نسبتا کم ارتفاع تر بکارید.

نهال گردو فرنور پیوندی

نهال گردو فرنور پیوندی با ارتفاع از سطح دریای 1500 تا 3000 متر از سطح دریا؛ بهترین نهال گردو در کنگاور به حساب میاید. محصولات گردو فرنور همگی با کیفیت و با کمترین میزان خرابی و پوکی و سیاهی در مغز آنها میباشند. محصول دهی در سال پس از رسیدن به سن بلوغ در 5 سالگی تا 8 تن درهکتار است. که تا پایان عمر اقتصادی درخت یعنی تا 100 سالگی ادامه خواهد یافت. به طور کلی خرید نهال گردو فرنور پیوندی در کنگاور یکی از بهترین انتخاب ها در این شهر به حساب میاید.

نهال گردو پالیز کانادایی

اگر قصد خرید بهترین نهال گردو در شهر خود را دارید. ما به شما خرید نهال گردو پالیز کانادایی در کنگاور را پیشنهاد میکنیم. این رقم که بهترین باردهی را در خانواده ارقام گردو دارد. قادر است تا 16 تن در هکتار محصول تولید کند. از طرفی با توجه به سن محصول دهی آن که از 5 سالگی آغاز میشود. این محصول دهی بهینه با رسیدگی مناسب و کوددهی و آبیاری به موقع، تا بیش از 100 سال ادامه خواهد داشت. ارتفاع از سطح دریای مناسب برای کاشت این رقم بین 0 تا 3000 متر مربع میباشد. که این رقم را مناسب برای کاشت در تمامی بخش های شهرستان کنگاور مینماید.

نهال گردو اسراییلی

اگر شما نیز در جستجوی یافتن بهترین نهال گردو در کنگاور هستید. حتما نام نهال گردو اسراییلی به گوشتان خورده است. نهال گردو اسرائیلی یکی از بهترین و معروف ترین میوه ها را دارد. با کاشت این رقم در ارتفاع بین 0 تا 2000 متر از سطح دریا بهترین باردهی را از خود نشان میدهد. و با توجه به سن محصول دهی آن که از 5 سالگی آغاز میشود؛ و تا 80 سال ادامه خواهد داشت. تا سالیان سال سودآوری را برای شما به ارمغان میاورد. حداکثر محصول دهی این رقم نیز تا 8 تن در هکتار است. اگر قصد خرید نهال گردو اسراییلی در کنگاور را دارید. با ما در نهالستان پالیزگردو تماس بگیرید.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

نهال گردو ژنوتیپ برتر؛ یک رقم با عمر اقتصادی بسیار بالا است. این رقم در سن 5 سالگی محصول دهی را آغاز میکند. و این محصول دهی حداکثری را تا 200 سال ادامه میدهد. یعنی با یکبار خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر در کنگاور؛ تا 200 سال شاهد محصول دهی حداکثری و قابل عرضه به بازار خواهید بود. ارتفاع از سطح دریای این رقم (بین 0 تا 3000 متر از سطح دریا) نیز آن را یک رقم مناسب برای کاشت در سرتاسر شهر کنگاور نموده است.

بهترین نهال گردو در کنگاور را از کجا بخریم؟

بهترین نهال گردو در کنگاور را فقط و فقط از نهالستان تخصصی گردو خریداری نمایید. نهالستان تخصصی با توجه به آب وهوا و شرایط اقلیمی هریک از نهال ها گردو را برای کاشت در شهرهای خاصی آماده سازی نموده و با معرفی بهترین نهال گردو در هرشهر؛ شما را تا رسیدن به خریدی مطمئن یاری مینماید. نهالستان پالیزگردو نیز با مدیریت جناب آقای قاسمی به صورت تخصصی در حوزه تولید و پرورش و فروش نهال گردو در کنگاور فعالیت مینماید. این مرکز با استفاده از بهترین تجهیزات و با توجه به دانش روز کشاورزی؛ اقدام به تولید ارقام اصلاح شده با بهترین سازگاری با آب وهوای هر شهر نموده است. شما میتوانید پیش از خرید نهال گردو در کنگاور با مشاوران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان متخصصین پالیز گردو بهره مند شوید. همچنین برای کسب اطلاع از قیمت نهال گردو در کنگاور میتوانید از طریق تماس تلفنی؛ آنلاین و یا به صورت حضوری با ما در ارتباط باشید.

پالیز گردو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *