راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان صحنه

خرید اینترنتی نهال گردو شناسنامه دار جهادکشاورزی در شهرستان صحنه

شهرستان صحنه یکی از شهرستان های مهم در غرب کشورمان؛ استان کرمانشاه است. این شهرستان به علت آب وهوای خاص و شرایط اقلیمی که دارد. یکی از بهترین مناطق برای کاشت و احداث باغ گردو به حساب میاید. درختان گردو بهترین باردهی و بهره وری را در شهرستان صحنه داشته و سالیانه سودآوری بسیار عالی را برای باغداران محترم به همراه خواهند داشت. اگر قصد خرید نهال گردو در صحنه را دارید؛ لازم است بدانید تنها درختانی قادرند در شهر صحنه به باردهی حداکثری خود دست یابند که بهترین تطبیق پذیری و سازگاری با آب وهوای این شهر را داشته باشند. محققان ما در نهالستان پالیزگردو؛ ارقام گردوی زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در صحنه معرفی مینمایند. پس با ما همراه باشید.

بهترین نهال های گردو در شهرستان صحنه، کدام نهال ها هستند؟

برای خرید نهال گردو در شهرستان صحنه نهالستان پالیز گردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان صحنه معرفی میکند:

نهال گردو خوشه ای پالیز کانادایی

یکی از بهترین ارقام نهال گردو برای کاشت در شهر صحنه؛ نهال گردو خوشه ای پالیزکانادایی میباشد. این رقم بهترین بهره وری و سازگاری را با ارتفاع از سطح دریای بین 0 تا 3000 متر دارد. مهم ترین مزیت رقابتی نهال گردو خوشه ای پالیزکانادایی محصول دهی بینظیر آن است. این رقم از سال پنجم به بعد قادر است تا 16 تن در هکتار محصول تولید کند. این مورد مهم ترین دلیل خرید نهال گردو خوشه ای پالیزکانادایی در صحنه از زبان باغداران است. عمر اقتصادی این رقم نیز تا بین 90 تا 110 سال است.

نهال گردو خوشه ای چندلر

نهال گردو خوشه ای چندلر یکی از ارقام محبوب باغداران شهر صحنه است. این رقم که در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 1500 متر بهترین رشد و محصول دهی را دارد. قادر است در سال تا 7 تن باردهی داشته باشد. مهم ترین مزیت رقابتی در این رقم محصولات باکیفیت درشت و خوشمزه آن است. میوه های این رقم به همراه پوسته ی چوبی وزنی برابر 15 گرم خواهند داشت. که این موضوع در قیمت گذاری و فروش گردو چندلر تاثیر به سزایی خواهد داشت. از طرفی عمر اقتصادی این رقم نیز بیش از 100 سال است و سن بلوغ درختان نیز از 5 سالگی آغاز میشود. که تمامی این عوامل از دلایل خرید نهال گردو خوشه ای چندلر در صحنه به حساب میاید.

نهال گردو ژنوتیپ برتر

نهال گردو ژنوتیپ برتر یکی از ارقام قدرتمند در بین سایر ارقام گردو است. این رقم اصلاح شده و با پایه پیوندی است که بیشترین عمر اقتصادی را دارد. عمر این رقم تا 200 سال میباشد.  که این عمر اقتصادی از سال پنجم نهال آغاز شده و در طول این سالها بهترین باردهی را با کیفیت بالا برای شما به ارمغان میاورد. شما میتوانید نهال گردو ژنوتیپ برتر را در ارتفاع از سطح دریای بین 0 تا 3000 متر کاشته و با نگهداری صحیح و فراهم سازی شرایط مناسب برای رشد درختان؛ بهترین محصول دهی را از درختان شاهد باشید. به طور کل خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر در صحنه یکی از بهترین و سازگارترین ارقام در این شهر به شمار میرود.

نهال گردو اسراییلی

نهال گردو اسراییلی یکی از ارقام قدیمی و شناخته شده توسط اکثر باغداران است. جالب است بدانید امروزه با اصلاحات انجام شده توسط نهالستان پالیزگردو؛ عمر اقتصادی؛ محصول دهی و تحمل سرمایی و گرمایی این رقم افزایش چشمگیری یافته و آن را به بهترین نهال گردو در شهر صحنه تبدیل نموده است. ارتفاع از سطح دریای مطلوب برای کاشت این رقم بین 0 تا 2000 متر است. و محصول دهی آن امروزه به 8 تن در هکتار نیز میرسد. عمر اقتصادی این رقم بیش از 80 سال است. که این محصول دهی حداکثری و یا همان عمر اقتصادی از 5 سالگی نهال آغاز میشود. بنابراین خرید نهال گردو اسراییلی در صحنه با سودآوری بالا و سهولت در نگهداری از درختان همراه است.

نهال گردو فرنور پیوندی

نهال گردو فرنور پیوندی یک رقم با کیفیت در شهر صحنه است. این رقم قادر است در ارتفاع از سطح دریای 1500 تا 3000 متر به خوبی رشد نموده و باردهی تا 8 تن در هکتار به همراه داشته باشد. علاوه بر محصول دهی بسیار عالی این رقم عمر اقتصادی بالایی نیز دارد. عمر اقتصادی به معنی سالهایی است که نهال قادر است بیشترین محصول دهی خود را داشته باشد. که این عمر اقتصادی درختان گردو فرنور پیوندی از 5 سالگی (بلوغ) درختان آغاز شده و تا بیش از 100 سال ادامه خواهد یافت. خرید نهال گردو فرنور پیوندی در صحنه یکی از بهترین انتخاب ها در این شهر به حساب میاید.

چرا باید نهال گردو در شهر صحنه بکاریم؟

در این بخش قصد داریم تا به معرفی شهر صحنه و شرایط ویژه ی آب وهوایی و اقلیمی آن که در انتخاب و خرید نهال گردو در صحنه تاثیرگذار است بپردازیم:

شهر صحنه یکی از شهرهای استان کرمانشاه است. این شهر دارای دو بخش مرکزی و دینور میباشد. که باغداری و کشاورزی در آن ها مرسوم است. سراب صحنه و یا دربند صحنه با رودخانه ها و چشمه های فراوان مهم ترین منبع آب رسانی به باغ های صحنه است.

شرایط آب وهوایی و اقلیمی شهرستان صحنه

این شهر نسبتا مرتفع است. بنابراین دارای آب وهوای نسبتا سرد و کوهستانی میباشد. وجود رودخانه ها و چشمه های فراوان در این شهر، آب وهوای آن را نسبتا معتدل تر نموده است.

همسایه های شهرستان صحنه

این شهر از شمال با شهرستان سنقر و از شرق با شهرستان کنگاور همسایه است. همسایه جنوبی آن نیز شهرستان هرسین و استان لرستان است. و در بخش هایی از غرب نیز با شهرستان کرمانشاه مرز مشترک دارد.

ارتفاع از سطح دریای شهر صحنه

ارتفاع شهر صحنه 1380 متر است. بنابراین کلیه ارقام معرفی شده در بخش قبل را میتوان در این شهر کاشته و از محصول دهی حداکثری آنها بهره برداری نماییم.

به علت آب وهوای مناسب و وجود رودخانه ها و چشمه های فراوان در شهر صحنه، این شهر را به یکی از مناطق حاصلخیز و مناسب برای کاشت نهال گردو تبدیل نموده است. البته به علت ارتفاع از سطح دریایی که دارد؛ شرایط لازم برای رشد اکثر ارقام گردو را فراهم نموده و باغ های پرمحصول را برای باغداران صحنه ای به همراه خواهد داشت.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان صحنه برای خرید نهال گردو

مهم ترین نکته ای که هر باغداری پیش از خرید نهال گردو در صحنه باید بداند این است که نهال گردو را از کجا باید تهیه نماید. در این صورت خواهد دانست:

 1. نهالی که میخرد بهترین نهال گردو در صحنه است.
 2. نهالی که دریافت میکند؛ با نهالی که سفارش داده مطابقت دارد.
 3. نهال با کیفیت است و اصلاحات لازم در نهالستان روی آن اعمال شده است.
 4. امکان دریافت خدمات پس از فروش نهال گردو در صحنه نیز وجود دارد.

نهالستان پالیزگردو با بیش از نیم قرن تجربه تولید کننده و فروشنده ی بهترین نهال گردو در شهر صحنه میباشد. این مرکز کلیه مجوزهای لازم جهت تولید نهال را از جهادکشاورزی دریافت نموده است. و امروزه به یکی از بزرگترین فروشندگان نهال گردو در سرتاسر کشور تبدیل شده است. این مرکز پیش از خرید نهال گردو در صحنه با ارائه مشاوره رایگان شما را جهت خرید بهترین نهال گردو در صحنه راهنمایی میکند. سپس پس از خرید نهال گردو در صحنه؛ کلیه نهال ها را به همراه گواهی سلامت و ضمانتنامه کتبی در بسته بندی مناسب و به وسیله نقلیه مناسب ارسال مینماید. سپس با ارائه ی مشاوره رایگان به کلیه سوالات شما در حوزه نحوه کاشت نهال گردو؛ آبیاری و کوددهی و…. پاسخ میدهد. جهت خرید نهال گردو در صحنه و یا دریافت مشاوره رایگان توسط متخصصین خبره ی ما و کسب اطلاع از قیمت نهال گردو در صحنه با ما در تماس باشید.

پالیز گردو
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • مراد 19 مارس 2022 / 10:22 ب.ظ

  چه تظمینی در این کار هست آیا سفارش با ارسال یکی است لطفا کمی….

  • پالیز گردو 17 آوریل 2022 / 12:05 ب.ظ

   با سلام و عرض ادب
   منظورتان رو دقیقا متوجه نشدیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *