حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان اهر

خرید نهال گردو در شهرستان اهر

شهرستان اهر یکی از شهرستانها با موقعیت جغرافیایی ویژه در استان آذربایجان شرقی است. اهر یکی از بزرگترین شهرستانها در منطقه ارسباران شناخته میشود. این شهرستان در 89 کیلومتری شهر تبریز قرار دارد. و از خوش آب و هواترین مناطق در سراسر ایران به شمار میرود. مردم در این شهرستان بیشتر به دامداری و کشاورزی مشغولند. در این بخش بهترین نهال گردو برای کاشت در اهر را بررسی خواهیم کرد.

موقعیت جغرافیایی شهرستان اهر

شهرستان اهر از شمال به شهرستان کلیبر و از جنوب به شهرستان هریس محدود میشود. در سمت شرق آن شهرستان مشکین شهر و از غرب به شهرستان ورزقان میرسد.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان اهر

ارتفاع از سطح دریای شهرستان اهر 1341 متر است.

آب و هوای شهرستان اهر

به علت قرارگیری در منطقه ی ارسباران، با وجود جنگل ها و دشت ها و کوه ها، آب و هوای شهرستان اهر بسیار عالی است. شهرستان کوهستانی اهر، دارای آب و هوای بسیار سرد و پربارش در زمستان و آب و هوای معتدل در فصل تابستان است. حداقل و حداکثر دمای این شهرستان در فصل تابستان 24 و در فصل زمستان به 37- درجه ی سانتیگراد میرسد. میانگین بارش سالیانه حدود 310 میلی متر است.

بهترین نهال گردو برای کاشت در اهر چیست؟

در هر ارتفاع از سطح دریا میزان سردی و گرمی و همچنین رطوبت هوا به میزانی است که شرایط مساعد جهت رشد رقم خاصی از نهال را فراهم میکند.  ارتفاع از سطح دریای شهرستان اهر (1341 متر) میباشد.

برای خرید نهال گردو در شهرستان اهر نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان اهر معرفی میکند:

برای کاشت نهال گردو در اهر مناسب است.

با توجه به شرایط آب و هوایی و میزان سرمای هوای این شهرستان، بهتر است از نهال های مقاوم تری از جمله نهال گردوی پالیز کانادایی؛ نهال گردوی فرنور، نهال گردوی چندلر برای کاشت در باغ استفاده کنیم. سایر نهال ها نیز میتوانند به عنوان رقم گرده زا در باغ کاشته شوند.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان اهر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان اهر؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X