حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان داران

خرید نهال گردو در شهرستان داران

شهرستان داران را میتوان یکی از تاریخی ترین شهرهای استان اصفهان نام برد. مرکز این شهر، شهرستان فریدن است. با توجه به قرارداشتن این شهر در بخش کوهستانی و مرتفع، آب و هوای این شهر به شدت تحت تاثیر آب و هوای کوهستانی قرار داشته و بسیار سرد است. بهترین محصولات کشاورزی در این شهر گردو، آلبالو، آلو، زردآلو؛ سیب درختی و همچنین محصولاتی نظیر گندم و جو و سیب زمینی و یونجه است.

موقعیت جغرافیایی شهرستان داران

شهر داران با مرکزیت شهرستان فریدن از شمال با خوانسار و از شمال شرقی با نجف آباد همسایه است. همسایه شرقی آن تیران و کرون و در جنوب شرقی آن چادگان قرار دارد. بخش جنوب و جنوب غربی آن با فریدون شهر همسایه بوده و در غرب و شمال غربی با استان لرستان مرز مشترک دارد.

ارتفاع از سطح دریای شهرستان داران

ارتفاع از سطح دریای این شهرستان حدود 2390 متر است.

آب و هوای شهرستان داران

آب و هوای این شهر معتدل؛ خشک و کوهستانی میباشد. بیشترین دمای آن در فصل تابستان به 35 درجه سانتیگراد و حداقل دمای آن در فصل زمستان به 20- درجه سانتیگراد میرسد. میانگین بارش سالیانه در این شهر 350 میلی متر است.

چه نهال گردویی برای شهرستان داران مناسب است؟

نهال گردویی برای کاشت در شهر داران مناسب است که بیشترین سازگاری را با وضعیت آب و هوایی و اقلیمی باغ داشته باشد. تحمل سرمایی و گرمایی و مقاومت نهال، با توجه به فاکتوری به نام ارتفاع از سطح دریا تعیین میشود. همانطور که میدانید، مناطق با ارتفاع بیشتر معمولا سردترند و بارش باران و برف در آنها بیشتر است. در واقع هر ارتفاعی از سطح دریا دارای شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت ویژه ای است که آن را از سایرین متمایز میکند. نهالستان های معتبر پس از انجام آزمایش های فراوان ارتفاع از سطح دریای مناسب هر نهال را بدست آورده و بهترین رقم سازگار با آن ارتفاع را مشخص مینمایند.

برای خرید نهال گردو در شهرستان داران نهالستان پالیز گردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در داران معرفی میکند:

در این بین نهال گردو تویسرکان؛ نهال گردو پالیز کانادایی و نهال گردو فرنور عملکرد بهتری داشته و نهال گردو یالووا؛ روند rdm و جمال را میتوان به عنوان رقم گرده زا در باغ کاشت.

نکته: با توجه به بالا بودن ارتفاع از سطح دریای شهر داران؛ کاشت نهال گردو چندلر در این شهر توصیه نمیشود. شما میتوانید پس از کسب اطلاع دقیق از ارتفاع از سطح دریای باغ خود، نهال گردوی مناسب را انتخاب نمایید.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان داران

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی بیش از نیم قرن است که به عنوان بزرگترین نهالستان گردو در شمال غرب کشور در حوزه فروش انواع ارقام نهال، به ویژه فروش نهال گردو به فعالیت میپردازد. نهال فروشی پالیزگردو موفق به دریافت کلیه گواهینامه های معتبر و رسمی از جمله گواهی ثبت اختراع و شناسنامه معتبر شده و سالیان سال است که بدون هیچ گونه تخلفی به فعالیت خود ادامه میدهد. این مرکز با استفاده از دانش به روز و تجهیزات پیشرفته؛ نهال گردوی باکیفیت برای باغداران تولید مینماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت نهال ارائه میدهد. شما میتوانید به صورت تلفنی و یا آنلاین و حتی حضوری به دفتر مرکزی نهالستان پالیزگردو مراجعه نموده و پس از دریافت مشاوره رایگان در حوزه خرید نهال گردو؛ نحوه راه اندازی باغ گردو و به طورکلی، تمامی فعالیت های مرتبط با باغداری، اقدام به ثبت سفارش و یا پیش خرید نهال گردو در شهرستان داران نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مرکز در ارتباط باشید.

خرید نهال گردو در شهرستان داران و نحوه ارسال نهال گردو

جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری و یا شکستگی و آسیب دیدگی نهال گردو، متخصصین ما در پالیزگردو، نهال ها را به صورت اصولی بسته بندی نموده و با استفاده از وسایل حمل و نقل از جمله کامیون، وانت؛ اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه اختصاصی برای باغدار ارسال مینمایند. انتخاب وسیله حمل و نقل نهال؛ به حجم سفارش و همچنین مقصد وابسته است.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X