حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شهرستان اسکو

خرید نهال گردو در شهرستان اسکو

اسکو یکی از بخش های مهم در استان آذربایجان شرقی به شمار میرود. که مرکز آن شهرستان اسکو است. در گذشته به این شهر “اوشکایا” گفته میشد. اسکو با شهر تبریز حدود 35 کیلومتر فاصله دارد. به علت آب و هوای سرد این منطقه، برخی از ارقام درختان در آن قابل رشد میباشند. در این بخش به بهترین نهال گردو برای کاشت در اسکو میپردازیم.

موقعیت جغرافیایی شهرستان اسکو

شهرستان اسکو از شمال با شهرستان شبستر و از جنوب با شهرستان آذرشهر محدود میشود. در سمت شرق، شهر تبریز و سمت غرب آن دریاچه ی ارومیه است. به علت قرار گیری در دامنه شمال غربی رشته کوه سهند، این منطقه بافت کوهستانی دارد.

وجود رودخانه اسکوچای؛ کندوان چای،پ و ملاحیدر آرخی، آبیاری را برای زمین های اسکو آسان تر میشود.

ارتفاع از سطح دریا شهرستان اسکو

ارتفاع از سطح دریای شهرستان اسکو، 1579 متر است.

آب و هوای شهرستان اسکو

به علت قرارگیری در دامنه ی کوه سهند، آب و هوای اسکو سرد و کوهستانی است. دریاچه ی ارومیه در سمت غرب این شهرستان آب و هوای آن را کمی مرطوب مینماید. آب و هوای اسکو ملایم و مرطوب است.
چه نهال گردویی برای کاشت در اسکو مناسب است؟

نهال گردویی برای کاشت در باغ مناسب است که ارتفاع از سطح دریای باغ با ارتفاع از سطح دریای استاندارد آن نهال همخوانی داشته باشد. اگر نهال در ارتفاع مناسب از سطح دریا کاشته نشود، به خوبی رشد نمیکند و محصول دهی نهال کاهش یافته و ممکن است حیات نهال نیز به خطر بیوفتد.

با توجه به ارتفاع از سطح دریای شهرستان اسکو که برابر 1579 متر است. برای خرید نهال گردو در شهرستان اسکو نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرستان اسکو معرفی میکند:

نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی
نهال گردوی فرنور
نهال گردوی اسرائیلی
نهال گردوی تویسرکان
• نهال گردوی یالووا
نهال گردوی روند RDM
نهال گردوی جمال

در بین نهال های معرفی شده نهال گردوی ژنوتیپ کانادایی و نهال گردوی فرنور بهترین بازدهی را در باغ خواهند داشت.

بهترین نهالستان گردو در شهرستان اسکو

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شهرستان اسکو؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X