حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در شاهین شهر و میمه

خرید نهال گردو در شاهین شهر و میمه

شاهین شهر و میمه یکی از شهرهای بختیاری نشین در استان اصفهان است. این شهر در 20 کیلومتری شمال اصفهان قرار داشته و در جنوب، با این شهر مرز مشترک کوچکی دارد. علت نامگذاری این شهر، شباهت نقشه ی جغرافیایی شهر به پرنده شاهین در ابتدا بوده است. و همچنین نیاکان ما، به علت وجود درختان مو و تاکستان های فراوان لغت میمه را برای این شهر برگزیده اند.

موقعیت جغرافیایی شاهین شهر و میمه

شاهین شهر و میمه در شمال با شهر کاشان همسایه است. در سمت شمال شرقی این شهرستان نطنز قرار دارد. همسایه شرقی آن نیز برخوار و در سمت جنوب مرز مشترک کوچکی با شهر اصفهان و خمینی شهر دارد. سمت غرب تا جنوب غربی آن با نجف آباد همسایه بوده و در بخش شمال غربی آن گلپایگان و استان مرکزی قرار دارد.

ارتفاع از سطح دریا شاهین شهر و میمه

ارتفاع از سطح دریای شهرستان شاهین شهر و میمه به طور میانگین 1595 متر است.

آب و هوا شاهین شهر و میمه

به طور کلی آب و هوای شاهین شهر ومیمه خشک است. دمای هوای این شهر به طور میانگین 15 درجه سانتیگراد و میانگین بارش سالیانه آن به 210 میلیمتر میرسد. شاهین شهر و میمه 20 روز در سال را در سرما و یخبندان سپری میکند.

چه نهال گردویی برای شهر شاهین شهر و میمه مناسب است؟

برای آگاهی از اینکه چه نهالی برای کاشت در این شهر مناسب است. باید پس از کسب آگاهی از ارتفاع از سطح دریای باغ خود، آن را با ارتفاع از سطح دریای مناسب نهال مقایسه کنید. همانطور که میدانید ارتفاع از سطح دریا در تمامی مناطق یک شهر یکسان نیست. (در این بخش، ارتفاع را به صورت میانگین در نظر میگیریم.) در صورت تطابق میتوانید نهال را در باغ خود بکارید. برای اینکه بتوانید بیشترین بازدهی را از باغ خود داشته باشید. باید از ارقام باکیفیت تر و با باردهی بیشتر در باغ استفاده نمایید. معمولا نهالستان های بزرگ پس از انجام آزمایش های متعدد و گوناگون، برخی از ارقام را به عنوان بهترین نهال شناسایی و به باغداران معرفی مینمایند.

برای خرید نهال گردو در شاهین شهر و میمه نهالستان پالیزگردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در شاهین شهر و میمه معرفی میکند:

در این بین برخی از نهال ها عملکرد بهتری دارند. ارقامی همچون نهال گردو تویسرکان؛ نهال گردو اسرائیلی، نهال گردو فرنور؛ نهال گردو پالیز کانادایی (ژنوتیپ کانادایی)

و برخی دیگر را میتوانید به عنوان رقم گرده افشان در باغ خود استفاده نمایید. ارقامی مثل نهال گردو یالووا، نهال گردو روند rdm و نهال گردو جمال.

نکته: پس از کسب آگاهی از ارتفاع از سطح دریای منطقه خود؛ اگر این ارتفاع در بازه 0 تا 1200 متر از سطح دریا قرار دارد، میتوانید نهال گردو چندلر را نیز در شاهین شهر و میمه بکارید.

بهترین نهالستان گردو در شاهین شهر و میمه

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش نهال گردو، به عنوان بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز دارای کلیه مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی از جمله گواهینامه معتبر و رسمی؛ شناسنامه معتبر و همچنین گواهی ثبت اختراع میباشد. نهال فروشی پالیزگردو با بهره گیری از دانش و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره میکوشد تا نهال با کیفیت برای باغداران تولید نماید. از این رو به همراه تمامی نهال ها ضمانتامه کتبی و گواهی سلامت ارائه میدهد. تا باغداران از خریدی مطمئن آسوده خاطر باشند. باغداران محترم میتوانند جهت دریافت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش خرید نهال گردو در شاهین شهر و میمه؛ یا ثبت سفارش خرید با کارشنان ما به صورت آنلاین؛ تلفنی و یا حضوری ارتباط برقرار نمایند.

خرید نهال گردو در شاهین شهر و میمه و نحوه ارسال نهال گردو

با توجه به حساسیت و آسیب پذیری نهال های جوان؛ همواره باید در بسته بندی اصولی و انتخاب وسیله حمل و نقل مناسب، توجه کافی به خرج داد. کارشناسان ما در پالیزگردو پس از بسته بندی نهال گردو، با توجه به حجم سفارشات و مقصد، از وسیله حمل و نقل مناسب از جمله کامیون، وانت بار، اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه اختصاصی استفاده مینمایند.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X