حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب و خرید نهال گردو در زرین شهر

خرید نهال گردو در زرین شهر

شهر زرین شهر در جنوب غربی استان اصفهان قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان لنجان است. و به عنوان یکی از شهرهای مهم و استراتژیک استان به شمار میرود. مهم ترین محصول کشاورزی در آن، برنج است. بهترین نهال ها برای کاشت در این شهر نهال گردو؛ بادام و.. است.

موقعیت جغرافیایی زرین شهر

همسایه شمالی لنجان، شهرستان تیران و کرون است. این شهر از شمال شرقی به شهرستان نجف اباد و از شرق به فلاورجان میرسد. در جنوب و جنوب شرقی آن شهرستان مبارکه و در سمت غرب و شمال غربی نیز با استان چهار محال و بختیاری همسایه است.

ارتفاع از سطح دریای زرین شهر

ارتفاع از سطح دریای زرین شهر به طور میانگین 1685 متر است. ارتفاع در شهرستان لنجان به صورت میانگین 2270 متر از سطح دریا است.

آب و هوای زرین شهر

به طور کلی آب وهوای این شهر تحت تاثیر دو جریان اصلی قرار دارد. به علت نزدیکی به نواحی بیابانی مرکزی، بخش های از آن دارای آب و هوای نیمه خشک و بخش هایی که به چهار محال و بختیاری نزدیک تر است به علت کوهستانی بودن این مناطق، دارای آب و هوای سرد و نیمه مرطوب است. به علت قرارگیری در نزدیکی رودخانه ها؛ آب و هوای این شهر خنک و دلپذیر است. میانگین دمای سالیانه در این شهر 14 درجه سانتیگراد و میانگین بارش سالیانه آن 115 میلی متر است.

چه نهال گردویی برای شهر زرین شهر مناسب است؟

توصیه میکنیم از ارقامی برای کاشت در باغ استفاده نمایید که ارتفاع از سطح دریای آنها با ارتفاع از سطح دریای باغتان مطابقت داشته باشد. در صورت عدم تطابق ممکن است، منجربه بیماری؛ افت و یا قطع محصول دهی و عدم رشد مناسب و حتی مرگ درخت بشود. باید توجه داشته باشید که نهال مناسب را برای کاشت در باغ خود انتخاب کنید. ما در نهال فروشی پالیزگردو پس از انجام آزمایش و تحقیقات گسترده ارقام نهال گردو با عملکرد مناسب را در هر ارتفاعی از سطح دریا بدست آورده ایم.

برای خرید نهال گردو در زرین شهر نهالستان پالیز گردو ارقام زیر را به عنوان بهترین نهال گردو در زرین شهر معرفی میکند:

در این بین ارقامی همچون نهال گردو فرنور؛ نهال گردو اسرائیلی؛ نهال گردو پالیزکانادایی (ژنوتیپ کانادایی) و نهال گردو تویسرکان برای کاشت در این شهر با عملکرد بهتری همراه هستند. بنابراین توصیه میکنیم از این ارقام به عنوان رقم اصلی در باغ استفاده نمایید.

سایر ارقام معرفی شده نیز با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف تری که دارند، در صورت سازگاری با رقم اصلی میتوان به عنوان رقم گرده زا در باغ کاشت.

بهترین نهالستان گردو در زرین شهر

نهالستان پالیزگردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور میباشد. نهال فروشی پالیزگردو دارای کلیه مجوزهای معتبر از جمله گواهی ثبت اختراع، شناسنامه معتبر و گواهینامه معتبر و رسمی بوده و بیش از نیم قرن است که بدون تخلف به فعالیت میپردازد. این نهالستان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش به روز کشاورزی و باغداری اقدام به تولید انواع ارقام نهال؛ ارقام اصلاحی، ژنوتیپ و… نموده است. و به همراه تمامی نهال ها گواهی سلامت و ضمانتامه کتبی ارائه میدهد. فعالیت اصلی پالیزگردو در حوزه فروش انواع ارقام نهال از جمله فروش نهال گردو؛ همچنین ارائه مشاوره در حوزه انتخاب و خرید نهال گردو و راه اندازی باغ گردو، آبیاری و کوددهی و بیماری شناسی و آفات و… میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه انتخاب، پیش خرید؛ و یا خرید نهال گردو در زرین شهر با ما به صورت تلفنی؛ حضوری و یا آنلاین تماس بگیرید.

جهت راهنمایی و مشاوره خرید، کلیک کنید

X